1. Новини Закарпаття
  2. >

Названо симптоми коронавірусу у дітей

31.03.2020 21:50 Суспільство ВАЖЛИВО

Симптоми коронавірусу у дітей такі ж, як і в дорослих. Йдеться про лихоманку, кашель і нежить.

Симптоми коронавірусу у дітей такі ж, як і в дорослих. Йдеться про лихоманку, кашель і нежить.

У дітей більш легкі симптоми коронавірусу, а смертність серед молодшого покоління надзвичайно рідкісна, про це повідомляє The Irish Time з посиланням на доповідь учених зі Швеції, Великобританії і США. 

Відзначається, що показник захворювання на COVID-19 у дітей досягає, максимум, 5% від всіх відомих випадків, і діти часто мають "легкі симптоми, а смерті трапляються надзвичайно рідко". 

Педіатр, фахівець з інфекційних захворювань дитячої лікарні в Дубліні Карина Батлер зазначила, що 96% хворих на коронавірус дітей матимуть легку форму захворювання. За її словами, типові симптоми коронавірусу у дітей такі ж, як у дорослих: лихоманка, кашель, нежить. Рідше у дітей проявляються деякі шлунково-кишкові захворювання, такі як діарея і блювота.

Лікар запевняє, що загалом діти з коронавірусом "справляються дуже добре". Лікувати симптоми вона радить препаратами на основі парацетомолу. При цьому фахівець відзначає певні "тривожні симптоми", які можуть проявитися під час захворювання, і які вимагають негайного звернення до лікаря. Серед таких - утруднення дихання, млявість, відмова від води.

У зв'язку з цим медик радить при будь-яких ознаках респіраторних захворювань, особливо у випадках зниження апетиту, завжди дотримуватися достатнього рівня споживання рідини, що, загалом, є традиційною рекомендацією.

Читайте на ГК:Наслідки вибуху в багатоповерхівці у Києві (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Курс валют на 21 червня: офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,76 грн/долар
Читайте на ГК:Андрій Ілларіонов: "тема коронавіруса залишиться з нами надовго" (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська