1. Новини Закарпаття
  2. >

З 1 квітня в лісах Закарпаття наступить сезон тиші

31.03.2020 14:42 Суспільство

У весняно-літній період для більшості диких звірів настає сезон парування й народження потомства.

У весняно-літній період для більшості диких звірів настає сезон парування й народження потомства.

Це один з найвідповідальніших періодів у життєдіяльності тварин, що потребує додаткових життєвих ресурсів і значних витрат енергії й сил звіра, інформує "Діло".

В цей час лісові мешканці потребують особливої уваги піклування і охорони. У зв’язку з цим у лісовому господарстві України на законодавчому рівні з 1 квітня до 15 червня діє природоохоронна кампанія – сезон тиші, інформує «Криниця мисливця».

У цей час, відповідно до ст. 39 Закону України «Про тваринний світ», забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Однак варто зазначити, що сезон тиші стосується відтворювальних ділянок, на кожному підприємстві є зазначений перелік цих ділянок. Cезон тиші також не стосується рубок головного користування.

Підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовищ існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.

Нагадаємо, У Карпатському заповіднику заборонили рок-концерт Familia Perkalaba

Читайте на ГК:З’явилося відео прибуття до Ужгороду першого після введення карантину "столичного" потягу з пасажирами ВІДЕО)
Читайте на ГК:Що робити, коли газ горить та не гріє... (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті посилюють контроль за дотриманням карантину
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська