1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

Заробітчанка, заражена COVID-19, втекла з лікарні: її затримали разом із чоловіком

26.03.2020 16:07 Суспільство

Поліція затримала жінку, яка втекла з Олександрівської лікарні в Києві, та її чоловіка в Івано-Франківській області.

Поліція затримала жінку, яка втекла з Олександрівської лікарні в Києві, та її чоловіка в Івано-Франківській області.

З Київської лікарні втекла 39-річна заробітчанка з Коломиї Івано-Франківської області, в якій швидкий тест підтвердив COVID-19. Про це повідомляє видання Дзеркало

За інформацією ЗМІ, жінку, яка повернулася із заробітків із Бельгії, в обласну лікарню госпіталізували примусово. 23 березня жінка літаком повернулася з Брюсселя. Після прибуття в Україну у неї виявили підвищену температуру, при проведенні швидкого тесту на COVID-19 був отриманий позитивний результат. 

У той же день каретою швидкої допомоги її госпіталізували в Олександрівську клінічну лікарню Києва, де провели аналіз швидким тестом на COVID-19, результат негативний. 

Вночі на 24 березня пацієнтку перевели до Київської лікарні №4, об 1:00 їй зробили аналіз швидким тестом, результат - негативний. 11:00 повторно зробили аналіз швидким тестом - результат позитивний. Виставлено діагноз: підозра на інфікування COVID-19. 

24 березня по обіді пацієнтка з невідомих причин вирішила покинути лікувальний заклад і, ймовірно, планувала повернутися додому. На дзвінки не відповідала, на контакт з лікарями не виходила. 

Правоохоронці провели необхідні заходи і затримали жінку разом з її чоловіком (який, швидше за все, зустрічав її) на трасі біля Раківчик Івано-Франківської області. Обох - і жінку, і чоловіка - госпіталізували в обласну інфекційну лікарню. Встановлюються методи пересування жінки з Києва.

Читайте на ГК:У Карпатах потужні зливи: прибуття паводкової хвилі потрапило на відео (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Два десятки туристів із дітьми застрягли неподалік водоспаду посеред Карпат
Читайте на ГК:Містечко “гуцульських хоббітів” у Карпатах вирішили закрити для відвідувачів (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська