1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Всі пенсіонери повмирають»: 3акарпатців розлютило введення надзвичайної ситуації та продовження карантину

25.03.2020 23:41 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Сьогодні, 25 березня, через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 Кабінет міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації та продовжив карантин на 30 днів, до 24 квітня на всій території України.

Сьогодні, 25 березня, через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 Кабінет міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації та продовжив карантин на 30 днів, до 24 квітня на всій території України.

3акарпатці не стримують свого гніву.

На сьогоднішній день через спалах COVID-19 надзвичайну ситуацію вже було оголошено в низці областей країни — зокрема Івано-Франківській, Дніпропетровській, Чернівецькій, Житомирській, Запорізькій, Львівській, Донецькій, Тернопільській, Черкаській, Київській областях та в столиці України.

Такий захід передбачений для того, щоб служби цивільного захисту населення могли працювати в спеціальному посиленому режимі. Йдеться про посилення координації всіх служб, залучених для протидії пандемії коронавірусу. Наразі вони мають превентивний характер: хоч кількість випадків інфекційної пневмонії в Україні перевищила вже 110, на момент введення НС 25 березня у Закарпатті не зафіксовано жодного випадку захворювання на COVID-19

Однак, закарпатці негативно поставилися до такого вчинку Уряду, адже більшість з них через закриття приватних чи державних установ залишилася без роботи. Обурені люди висловлюють свої позиції щодо ситуації в соцмережі Фейсбук: 

Людей, які повернулись нещодавно із закордону просять самоізолюватись і не наражати на небезпеку інших.

Раніше у Виноградові розпочали дезінфікуючу обробку місць загального користування.

Нагадаємо, всі райони Закарпаття отримали по 50 штук тестів на коронавірус.

Також повідомлялося, що незабаром Україна закриє кордони для будь-яких пасажирських перевезень.

Разом з тим ГК писав, що у  Мукачеві на самоізоляції перебувають 270 містян.

А тим часом в 3акарпатті ліквідовують єдиний протитуберкульозний санаторій. Більше 70 працівників залишаються без роботи.

Читайте на ГК:На Іршавщині та на Хустщині горіли житлові будинки
Читайте на ГК:На Закарпатті продовжили відновлення дороги Іршава – Сільце (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Ми робимо на землі, тому в нас паніки немає": мешканці "поліетиленової долини" на Закарпатті розповіли журналістам про роботу в теплицях та карантин (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська