1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Поляки вводять чергові обмеження — заробітчан-українців відправляють додому

25.03.2020 18:14 Суспільство

Після засідання урядового штабу кризового управління напередодні прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький (Mateusz Morawiecki) попередив про введення чергових обмежень.

Після засідання урядового штабу кризового управління напередодні прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький (Mateusz Morawiecki) попередив про введення чергових обмежень.

Про це йдеться в публікації порталу Gazeta Prawna, інформують "ШФ".

Очільник польського уряду та міністр здоров’я Лукаш Шумовський (Łukasz Szumowski) повідомили, що обмеження, які введено останнім часом, запобігають масовому поширенню в Польщі коронавірусу.

Вони пояснили, що це пов’язане з турботою за людьми похилого віку.

«Тому ми вводимо обмеження стосовно пересування і перед нами цей дуже складний етап. Тому що ці обмеження стосуватимуться кожного з нас. Вони стосуватимуться також щоденного життя. Всі інші справи, крім найбільш необхідних, як вийти до крамниці, до аптеки, вигуляти собаку – всі справи відкладімо на пізніше. Також є обмеження в пересуванні громадським транспортом. Лише сидячі місця, поділені на два», – наголосив прем’єр-міністр.

Глава уряду Польщі додав, що всі дотеперішні обмеження надалі діють. Наприклад, вони стосуються торгових центрів, де відкритими можуть бути лише деякі крамниці, зокрема продуктові й аптеки, також не працюють ресторани й подібні заклади, кінотеатри й інші місця культури. Школи та виші перейшли на дистанційне навчання.

За словами Матеуша Моравєцького, також планується закриття судів і частини державних установ. Очільник польського уряду закликав уникати пересування, перебування разом і нагадав про необхідність зберігати відстань між людьми принаймні у півтора – два метри.

Між тим, для забезпечення чергового етапу евакуації українців з Польщі, через пандемію коронавірусу, на 25 березня Укрзалізниця призначила ще два спеціальні потяги.

Квитки можна придбати виключно онлайн на сайті УЗ. Номери рейсів і час відправлення з Перемишля (за місцевим часом):

№716 / 715 Перемишль-Київ – відправлення 13:10, прибуття: Львів – 16:55, Київ – 22:17
№706 / 705 Перемишль-Київ – відправлення 15:45, прибуття: Львів – 19:29, Київ – 23:59

Нагадаємо, у Польщі закликають допомогти українським заробітчанам

Читайте на ГК:У Польщі загинув українець-заробітчанин
Читайте на ГК:У Польщі на фермі українські заробітчани захворіли на COVID-19
Читайте на ГК:Українська заробітчанка народила у Польщі на смітнику, - ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська