1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В 3акарпатті ліквідують єдиний протитуберкульозний санаторій. Більше 70 працівників залишаються без роботи (ФОТО)

24.03.2020 20:04 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Обласний клінічний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр 3акарпатської обласної ради, який знаходиться на Іршавщині в с. Довге, ліквідують.

До 1 квітня 2020р. тут мають розпустити всіх працівників і пацієнтів.

На стаціонарному лікуванні в цьому закладі перебувають здебільшого хворі з кістковою формою туберкульозу. Зараз тут є 58 лікарняних ліжок. У зв’язку з тим, що це єдине ОКТМО "Фтизіатрія" в 3акарпатській області, тут лікуються пацієнти майже з усіх районів. До 1 квітня поточного року їх відправлять на домашній стаціонар, і вони не матимуть де лікуватися.

Хворі, з такою формою туберкульозу, а особливо лежачі, потребують постійного медичного догляду із задіянням відповідного обладнання. Очевидно, що дома такого не буде.

Обуренню працівників закладу, яких тут більше 70, немає меж. Адже всі вони залишаються без роботи. 3а словами медичних сестер, скоріш за все, приводом для ліквідації відділення протитуберкульозного санаторію є нестача фінансування. 

Також важливо й те, що по цій причині в с. Довге закрили протитуберкульозне відділення Іршавської ЦРЛ. 3а словами в.о завідувача закладу Воробок М.Ю, в кінці 2019р. важкохворих пацієнтів відправили на лікування в Ужгород, а приміщення закладу відвели під обсервацію. 

Раніше Голова Виноградівської РДА розповів про те, хто не має права на самоізоляцію.

Також стало відомо, скільки тестів та масок отримало Закарпаття від держави.

ГК писав, що президент відклав призов в армію.

Нагадаємо, кількість пацієнтів з коронавірусом у Чехії сягнула 1165-ти.

А тим часом в Ужгороді викрали пам'ятник з Київської набережної.

Читайте на ГК:На Іршавщині та на Хустщині горіли житлові будинки
Читайте на ГК:На Закарпатті продовжили відновлення дороги Іршава – Сільце (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Ми робимо на землі, тому в нас паніки немає": мешканці "поліетиленової долини" на Закарпатті розповіли журналістам про роботу в теплицях та карантин (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська