1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Викладачі Коледжу мистецтв ім. А.Ерделі третій місяць сидять без зарплати

19.03.2020 13:32 Суспільство

Коледж мистецтв ім.А.Ерделі Закарпатської академії мистецтв вже третій місяць перебуває без фінансування. Останній раз викладачі отримали заробітну плату, а студенти стипендію ще 20 грудня 2019 року.

Коледж мистецтв ім.А.Ерделі Закарпатської академії мистецтв вже третій місяць перебуває без фінансування. Останній раз викладачі отримали заробітну плату, а студенти стипендію ще 20 грудня 2019 року.

У січні 2020 р. відбувся процес передачі навчального закладу з Міністерства освіти в Міністерство культури. У Коледжі вважають, що на якомусь етапі юридичних змін стався збій або з про людей просто забули, повідомив Заголовок.

Робоча група трудового колективу Коледжу мистецтв ім. А.Ерделі підготувала звернення у різні інстанції. Подаємо текст:

 «Розпорядженням КМУ від 19.02.2020 №132-р мистецькі заклади (згідно з переліком) були передані з Міністерства освіти і науки  до Міністерства культури, молоді та спорту. Відповідно, фінансування мало також бути передано. Але по факту відбулася передача тільки вищих навчальних закладів. Коледж мистецтв ім.А.Ерделі Закарпатської академії мистецтв - структурний підрозділ без права створення юридичної особи, залишився без фінансування. Станом на 17.03.2020 ні працівники навчального закладу, ні студенти так і не отримали ні заробітної плати, ні стипендій. В УДКСУ в м.Ужгород станом на сьогодні зареєстровано кредиторську заборгованість більше 2млн.грн. Адміністрація Коледжу неодноразово зверталася що Міністерства освіти та науки України щодо вирішення даної проблеми, але жодної відповіді не отримано».

Цього тижня викладачі Академії отримали заробітню плату, а викладачі коледжу і надалі залишаються без фінансування. Ситуація ускладнюється ще загальнодержавним карантином. У час загрози пандемії залишати без засобі до існування колектив цілого навчального закладу, а також студентів, не те що безвідповідально, а ще й не людяно, наголошують у Коледжі і просять допомогти у складній ситуації.

Нагадаємо, поліція Закарпаття про карантин: через які порушення будуть штрафувати громадян.

Читайте на ГК:Тотальної госпіталізації не буде: закарпатські медики розповіли, як лікуватимуть хворих з COVID-19
Читайте на ГК:Стало відомо, скільки ужгородців на сьогодні знаходяться на самоізоляції
Читайте на ГК:У пунктах пропуску Чопського загону продовжують пропуск українців, що повертаються з Євросоюзу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська