1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Доступ відкрито! Безкоштовний бювет із мінералкою у Поляні «дає» воду за графіком (ФОТО)

03.03.2020 20:00 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Певний період у курортній Поляні, що на Свалявщині, до безкоштовного бювету із мінералкою в урочищі «Кваси», мали доступ і населення, і туристи

Але не довгим було смакування тієї води, оскільки «родзинку» вирішили приватизувати.

Як наголошують місцеві, в один час, бювет було зачинено на колодку, а згодом його вже стали відчиняти по встановленому графіку.

На разі, мешканців та гостей повідомляють, що бювет знову відчинено і є нагода безоплатно запастися «Поляною квасовою» .

От тільки чомусь не надто радіє місцеве населення «втішним» новинам. Бо ж ті запаси на людину, як виявляється, не такі вже й великі. Усього 2 літри на одні руки (дивіться у графіку).

За тим же новим графіком у населення та туристів є доступ до джерела протягом тижня, крім вихідних, із 14:00 до 18:00 за київським часом.

У той же час в онлайн-ргупі «Свалява Закарпаття» - жвава дискусія про мінералку та доступ до неї:

Антонина Туряница То би нам солі неодкладувалися?

Та лем по 2літри

Олеся Михайлова Доста! Дякуйте, шо хоть тілько і не за гроші)

Юрій Коневич Коневич Олеся Михайлова у Солочині Вовків квас бери скільки хочеш!

Ксения Греца Могли зробити ище дви годины з рана

ГалинаТуряниця Не за гроші, а її шо купують, вивозять бочками. Такого ніколи не було, а кось пише дякуйте, шо не за гроші за 2 літри… стид, позор на цілу поляну.

Iryna Myshanich Олеся Михайлова я так бачу нашим людям не дай не добре, дай тоже не добре! 2 літри мало, години не такі(((

Валентина Кополович Iryna Myshanich тому , що ми виросли на цій воді . А тепер її вивозять за гроші .

Iryna Myshanich Валентина Кополович це завжди так, тут було тільки питання часу(((

Оксана Попович Жах. Дожилися. Мешканці Поляни не можуть води взяти. Сором!

Володимир Кошеля Це зроблено ,щоб люди купували воду в магазинах ! Бізнес !!! Земля інадра ( вода) належить народу ,а не бізнессраноменам !!!

Тетяна Шпеник Я паматаю їхали опівночі з Синевиру, зупинялись і брали скільки хотіли. Так вода як природне багатсво належить народу чи кому? Є багато людей що їздять за водою з сусідніх районів, так що тепер за 2 л. їхати? А за повітря що дихаємо в Поляні і на Закарпатті в цілому коли будемо платити?

За офіційними даними, із 1842 по 1911 роки вода «Полянська» відзначалась 21 раз на міжнародних конкурсах, як одна із кращих мінеральних вод у Центральній Європі - у Будапешті (1842), Парижі (1855), Відні (1866).

За визначенням спеціалістів «Поляна Квасова» є найефективнішою при різного роду захворювань шлунка з підвищеним рівнем кислотності, рефлексезофагітах, супутніх змінах у вигляді холе- та панкреатостазу, хронічних панкреатитах, гепатозах, гепатитах, цукровому діабеті.

Як нам відомо, на разі бювет із мінералною водою в урочищі «Кваси» підпорядковане приватному акціонерному товариство лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

Нагадаємо, Безкоштовною мінералкою туристи запасаються в Оленеві, що на Свалявщині (ФОТО)

Читайте на ГК:На Свалявщині вирувала пожежа: відомо, що і де горіло (ФОТО)
Читайте на ГК:Свалявського грабіжника розшукали: викрав гроші зі скриньки для пожертв (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Почав тікати на скутері: у Сваляві «вполювали» підпалювачів сухої трави через дрон (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...