1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Мукачеві обговорили перспективи співпраці в рамках програми U-LEAD (ВІДЕО)

24.02.2020 15:14 0 Суспільство

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом, Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і працює над посиленням потенціалу усіх, хто впроваджує реформу децентралізації.

У Мукачеві відбулася зустріч заступника керівника програми U-LEAD з Європою Андрея Хорвата  та Мукачівського міського голови Андрія Балоги. На зустрічі обговорили перспективи економічного та туристичного розвитку міста, а також подальшу співпрацю організації U-LEAD з Мукачівською міською об’єднаною територіальною громадою.

У планах – налагодити ефективну комунікацію та співпрацю між селами Мукачівської ОТГ, відкрити локальні ЦНАПи у всіх селах об’єднаної громади та зробити адміністративні послуги більш доступними для всіх жителів громади, інформує Мукачівська міськрада.

Також обговорили співпрацю у розвитку туристичного потенціалу міста, зокрема підтримку створення локальних брендів. На зустрічі був присутній керівник Закарпатського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Микола Сюсько.

Програма «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом, Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією працює над посиленням потенціалу усіх, хто впроваджує реформу децентралізації.

Нагадаємо, чотири нові ОТГ Закарпаття розпочинають розробку стратегій розвитку

Читайте на ГК:У Мукачеві двох хворих із симптомами ГРВІ госпіталізували до інфекційного відділення
Читайте на ГК:Вночі у Мукачеві пограбували магазин: підозрілих осіб зняли камери спостереження (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Мукачеві виявили мінометну міну на дачі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська