1. Новини Закарпаття
  2. >

"Гестапо, натюрліх!" Лобода здивувала світлиною Собчак у нацистській формі (ФОТО)

22.02.2020 15:00 Суспільство Лайт

Любляча демонструвати свою сексуальну фігуру, а також власних дітей, українська співачка Світлана Лобода вирішила змінити тематику свого блогу в Instagramі.

Любляча демонструвати свою сексуальну фігуру, а також власних дітей, українська співачка Світлана Лобода вирішила змінити тематику свого блогу в Instagramі.

Та розпочати в Instagramі "розбірки" з недоброзичливцями, пишуть "Факти".

На такі думки наводить її недавній пост, де крім Світлани присутній телеведуча Ксенія Собчак в нацистській формі.

Даний знімок являє собою відфотошоплений кадр з багатосерійного фільму «Сімнадцять миттєвостей весни». На ньому голова Собчак прироблена до тіла співробітника гестапо Рольфа (Олексій Сафонов), яка проводила допит. Нацистська символіка на формі перекрита ініціалами телеведучої.

У фільмі герой показував допитуваної радистці Кетрін Кін (Катерина Градова) фотографію Штірліца. Тепер же на її місці - портрет лідера Rammstein Тилля Ліндеманна.

Лобода не підписала знімок, однак хитрі передплатники швидко «вирахували», що таким чином Лобода нібито хотіла показати, яким пресингу вона піддалася під час інтерв'ю на Youtube-каналі Собчак.Зокрема, в ньому Лобода проговорилася про відносини з Ліндеманном.

«Свєта, вогонь», «А ви міцний горішок, що не розкололися», «А вас, Лобода, я попрошу залишитися», «Відчуття після перегляду« Обережно, Собчак »,« гестапо натюрліх »,« Бл ..., найкраща фотка », «Актуалочка пішла», «Шикарно !!!», - відреагували на жарт Світлани фанати.

Не залишилася осторонь і Собчак.

«А мені виявляється, йде форма», - написала вона в коментарі.

Нагадаємо, що в листопаді 2019 року Ліндеманн випустив кліп Frau & Mann, в якому взяла участь і Світлана Лобода.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська