1. Новини Закарпаття
  2. >

У Житомирі на карантин відправлять десятки будівельників із Китаю

16.02.2020 21:48 Суспільство

З Китаю в Житомир повертаються робітники, які будують об'їзну дорогу. На батьківщину вони літали святкувати китайський Новий рік.

З Китаю в Житомир повертаються робітники, які будують об'їзну дорогу. На батьківщину вони літали святкувати китайський Новий рік.

Працівників китайської компанії, яка будує об'їзну автодорогу в Житомирі, відправлять на двотижневий карантин після повернення з Китаю. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Житомирської ОДА. 

"Авіарейсом з Дубая в Україну повертається частина працівників китайської компанії Sinohydro Corporation Limited (SCL) після святкування китайського Нового року для продовження будівництва об'їзної автодороги навколо Житомира. За даними Державної міграційної служби, до виїзду близько 40 працівників із КНР працювали на об'єкті", - йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що 13 лютого прибув один співробітник, якого оглянули медики. Керівництво компанії, яка будує дорогу, прийняло рішення - ізолювати його на 14 днів. Також будуть ізолювати інших співробітників, які приїдуть із Китаю. Протягом двох тижнів за ними спостерігатимуть медики.

Читайте на ГК:Названо симптоми коронавірусу у дітей
Читайте на ГК:Як Україна стала тестовим майданчиком для кібервійни, - Die Welt
Читайте на ГК:Нацбанк обвалив офіційний курс валют
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська