1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські рятувальники взяли участь у лавинних навчаннях на Драгобраті (ВІДЕО)

15.02.2020 23:38 0 Суспільство

У навчаннях взяли участь рятувальники з Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, а також з міста Києва. Навчання проводили рятівники з Німеччини (Bergwacht, Мюнхен).

На Драгобраті, найвищому гірськолижному курорті в Україні, 14 та 15 лютого відбулися лавинні навчання, пише "zaholovok.com.ua".

Як розповідає один з організаторів заходу, Ростислав Мартинюк, лавинний курс для громадських і  державних рятувальників пройшли 38 учасників, значна кількість із них – місцеві рятувальники, які працюють безпосередньо на території курорту. Німецькі колеги приїхали на Драгобрат на запрошення ГО «Гірський Рятувальний Центр» (м.Івано-Франківськ).

Співпраця українських та німецьких рятувальників  розпочалась ще у 2009 році, вони неодноразово надавали підтримку українцям (як консультативну, так і матеріальну), нині ж продовжують разом удосконалювати свої знання і навички.

Лавинний курс складався з теоретичної і практичної частин. Учасники навчань були розділені на невеликі групи та під час практики мали можливість отримати особисті поради від тренерів.

Організатори навчань –  ГО «Гірський Рятувальний Центр», готель «Оселя» (Драгобрат), ГО «Спілка підприємців курорту Драгобрaт».

Нагадаємо, в Карпатах на туристів очікує небезпека лавин.

Читайте на ГК:Інспектора Мукачівського прикордонного загону викрили на одержанні хабаря у солідній сумі (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті оголосили штормове попередження
Читайте на ГК:На Закарпатті - дефіцит донорської крові (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська