1. Новини Закарпаття
  2. >

У закарпатській поліції працює сорок подружніх пар (ФОТО)

14.02.2020 13:21 Суспільство

Служба в органах внутрішніх справ поєднала правоохоронців у поліцейські родини. У Закарпатській області несуть службу 40 сімейних атестованих сімейних пар.

Служба в органах внутрішніх справ поєднала правоохоронців у поліцейські родини. У Закарпатській області несуть службу 40 сімейних атестованих сімейних пар.

"Поліція об`єднує не тільки однодумців, сильних духом і цілеспрямованих, а й люблячі серця", - стверджують родини правоохоронців.

На сьогодні у відділах та Головному управлінні Національної поліції у Закарпатській області несуть службу 40 поліцейських родин, які попри серйозну і відповідальну роботу зуміли пов`язати свої долі романтичними стосунками.

Поліцейські розповідають, що під час служби бувають різні життєві виклики, труднощі, але незмінними у житті їхніх родин залишаються почуття один до одного. А спільна робота і взаєморозуміння ще більше об’єднує їх.

У більшості родин офіцерів поліції ростуть діти, для яких батьки — незмінний авторитет і в усьому взірець для наслідування.

Поліція Закарпаття бажає усім поліцейським родинам любові, тепла, безпеки і добробуту, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Нагадаємо, на Закарпатті забажали одружуватися у день закоханих лише 10 пар

Читайте на ГК:Лютневі ціни на Закарпатті не порівняти з березневими — "карантинними"
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (23 березня для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:Гороскоп на 23 березня для всіх знаків зодіаку: важливо буде тримати під контролем власні дії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська