1. Новини Закарпаття
  2. >

Наглядова рада доручила правлінню обґрунтувати зменшення штату Суспільного

13.02.2020 11:18 Суспільство ВАЖЛИВО

11 лютого 2020 року на засіданні Наглядової ради ПАТ "НСТУ" розглядали звернення працівників регіональних філій Суспільного щодо оптимізації штатної чисельності телерадіокомпанії

11 лютого 2020 року на засіданні Наглядової ради ПАТ

За результатами розгляду звернень та обговорення ситуації Наглядова рада доручила правлінню до 25 лютого «підготувати обґрунтування скорочення штату», при цьому передбачити достатню кількість штатних фахівців для забезпечення виготовлення власного регіонального контенту. Правлінню також доручили вжити заходів для збереження в ефірі регіональних мовників достатньої кількості контенту, виробленого в регіонах, у тому числі на умовах аутсорсингу.

Голова Наглядової ради Світлана Остапа прокоментувала такі доручення:

«До Наглядової ради надійшли десятки звернень від працівників компанії, профспілок, органів місцевого самоврядування, які занепокоєні можливим скороченням як регіонального мовлення, так і людей. Ми розглянули ці звернення, але скорочення працівників не є в повноваженнях Наглядової ради, це повноваження правління. Трансформація завжди проходить болісно. Тому Наглядова рада акцентувала увагу на тому, щоб у процесі трансформації регіонального мовлення були забезпечені всі права і гарантії для працівників. Крім того, члени Наглядової ради наголосили, що в ефірі регіональних каналів має бути достатньо регіонального контенту, виробленого як штатними працівниками, так і на аутсорсі. І правління нас запевнило, що обсяг не зменшиться, а навіть збільшиться, будуть відібрані на пітчингах проєкти та вже закладені кошти для виробництва. Окремо ми рекомендували посилити комунікацію з колективом, бо такі складні рішення потребують взаємодії та розуміння усієї команди».

Наразі жодних рішень щодо зменшення штатної чисельності працівників у телерадіокомпанії не приймали. Текст протоколу засідання Наглядової ради буде опубліковано на офіційному сайті компанії протягом п’яти робочих днів.

Джерело: UA: Суспільне мовлення

Нагадаємо, Посилення інформаційної години аналітикою, оновлені програми для нацменшин, співпраця із продакшенами: яким буде «UA: Закарпаття» у 2020 році

Читайте на ГК:Кількість інфікованих дедалі зростає: за минулу добу коронавірус підхопили ще 70 закарпатців
Читайте на ГК:На Закарпатті збільшили площу унікального заповідника
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: мінлива хмарність, без істотних опадів