1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Виноградівщині визначили кандидатів на посаду директора Олешницької ЗОШ

11.02.2020 23:05 Суспільство

11 лютого 2020 року відбулося друге засідання конкурсної комісії на вакантну посаду директора Олешницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

11 лютого 2020 року відбулося друге засідання конкурсної комісії на вакантну посаду директора Олешницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У засіданні взяли участь члени конкурсної комісії, до складу якої ввійшли депутати районної ради, представники Асоціації «Спілка керівників закладів середньої освіти Виноградівщини», працівники виконавчого апарату районної ради, трудового колективу школи та батьківського комітету, Олешницької сільської ради.
На засіданні були відкриті конверти з документами кандидатів на вакантну посаду директора школи. Прийняття заявок для участі у конкурсі завершилося 10 лютого 2020 року.

"Так, на посаду директора школи є 2 претенденти − Михайло Сігетій та Алла Кісельова. Члени комісії розглянули їхні заяви та подані документи. Визначили, що вони відповідають кваліфікаційним вимогам та умовам проведення конкурсного відбору. Відтак прийняли рішення про допуск цих кандидатів до участі у конкурсі.
Також відповідно до Положення про проведення конкурсного відбору кандидати на посаду директора школи можуть ознайомитися з закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу. Ознайомлення кандидатів з Олешницькою школою відбудеться 14 лютого", - інформує Виноградівська районна рада.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що п'ять шкіл на Виноградівщині готові отримати фінансово-господарську автономію.

Читайте на ГК:У Виноградові відкрили перший молодіжний хаб "Майстерня ідей" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:З'явилось відео, як чоловіки з Виноградівщини вступили у конфлікт з прикордонниками (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Виноградівці потрощили паркан на кордоні з Угорщиною і погрожували прикордонникам