1. Новини Закарпаття
  2. >

Модель збільшила груди до аномальних розмірів (ФОТО)

10.02.2020 22:05 Суспільство Лайт

Американка одержима пластичними операціями і прагне довести свою зовнішність до "ідеалу". Модель збільшила свої груди до величезного розміру, на черзі - збільшення сідниць.

Американка одержима пластичними операціями і прагне довести свою зовнішність до

Модель з американського штату Мічиган - Фоксі Менажері - збільшила груди до розміру ZZ, щоб бути схожою на вигадану мультиплікаційну героїню з фільму Хто підставив кролика Роджера - Джесіку Реббіт, повідомило Daily Mail

Першу пластичну операцію 42-річна модель зробила шість років тому після того, як розлучилася з чоловіком. Менажері вставила грудні імпланти в 6,6 тисячі кубічних сантиметрів, і тепер її мета - збільшити їх до семи тисяч. Жінка хоче за допомогою хірургічного втручання отримати ідеальну фігуру - у формі пісочного годинника.

При цьому Менажері визнає, що вона "деякою мірою одержима пластикою". Також модель розговорилася, що аномально великі груди спричинюють їй в житті чимало проблем і їй дискомфортно. 

"Великий бюст не дозволяє мені робити звичайні речі, наприклад приготувати їжу на передніх конфорках. Мені складно взуватися, а ще я часто падаю, коли спускаюся вниз по сходах. Мені доводиться триматися за поручні", - підкреслила американка. 

Вона додала, що, незважаючи на такі "труднощі", пластика надала їй впевненості в собі. Друзі Менажері підтримують її захопленість пластичними операціями, а ось родичі не схвалюють. У планах у моделі - операція зі збільшення сідниць. Жінка зазначає, що на цьому зупинятися не збирається.

Читайте на ГК:Прихильник ідеї плоскої Землі загинув у саморобній ракеті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Коронавірус: Італія закрила на карантин 12 міст
Читайте на ГК:МВФ допустив найгірший сценарій через коронавірус