1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відбудеться круглий стіл на тему подвійного громадянства (АНОНС)

10.02.2020 09:21 Суспільство ВАЖЛИВО

12 лютого в Ужгороді проводить круглий стіл на тему «Подвійне (множинне) громадянство: реальний стан, виклики, реакція держави та суспільства».

12 лютого в Ужгороді проводить круглий стіл на тему «Подвійне (множинне) громадянство: реальний стан, виклики, реакція держави та суспільства».

Метою круглого столу є аналіз різнобічних аспектів подвійного громадянства, їх ризиків та викликів у світлі реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, об’єктивних розбіжностей та особливостей у моделях суверенного розвитку країн-членів ЄС та постреволюційної України, російсько-українського військово-політичного конфлікту навколо анексованого Криму та тимчасово окупованих районів Сходу України, повідомили в прес-службі ОДА.

Свіжі оцінки та рекомендації науково-експертної спільноти, розгляд реального стану цього процесу в регіонах можуть чимало додати до змістовності та ефективності нових актів законодавчого та нормативного регулювання цієї проблеми.

На захід запрошені представники МЗС України в м. Ужгороді, дипломатичних місій, акредитованих на території Закарпатської області народні депутати України, представники органів влади та місцевого самоврядування, експертної еліти краю, громадські, ЗМІ та науковці НІСД.

Дата проведення заходу: 12.02.2020 р.
Час проведення заходу: 11.00 – 14.00 (початок реєстрації учасників  – 10:30).
Місце проведення заходу: малий зал Закарпатськрї ОДА (другий поверх).
Контактна особа – Світлана Miтряєва (тел. 050-579-70-21).

Нагадаємо, на Ужгородщині обурені нахабством щодо вирубки лісу.

Читайте на ГК:Культурний "Малий Галагов" в Ужгороді (ФОТО)
Читайте на ГК:Очільник Закарпаття, "корупційна" декларація і НАЗК
Читайте на ГК:Головна книгарня Закарпаття похвалилася колекцією видань учасників бойових дій на Сході України (ВІДЕО)