1. Новини Закарпаття
  2. >

"Закарпаттяобленерго" просить краян бути обережними при оплаті за послуги

07.02.2020 10:03 Суспільство ВАЖЛИВО

Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертається до споживачів Закарпатської області з проханням уважно читати і звіряти реквізити рахунків при оплаті спожитої електроенергії

Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертається до споживачів Закарпатської області з проханням уважно читати і звіряти реквізити рахунків при оплаті спожитої електроенергії

Річ у тім, що впродовж 2019 року на розрахункові рахунки ПрАТ «Закарпаттяобленерго» поступали та продовжують надходити кошти від побутових споживачів за оплату електричної енергії, які по суті повинен був отримати діючий постачальник електричної енергії.

Припускаємо, що споживачі, створивши шаблони в програмах банківських установ, автоматично користуються ними з місяця в місяць, не звіряючи, чи на правильні рахунки скеровують кошти. У підсумку, нерідко виникають непорозуміння з тим, що гроші ніби й сплачені, але не дійшли до отримувача, і в споживача виникає заборгованість. Відтак споживачам доводиться витрачати багато часу на з’ясування того, на які рахунки були спрямовані кошти, шукати способи їх повернення тощо.

З огляду на це ПрАТ «Закарпаттяобленерго» просить споживачів електричної енергії при оплаті рахунків, особливо в банківських установах, звіряти реквізити, не відходячи від каси, перевіряти, чи правильно внесли номери рахунків і всі необхідні реквізити (вони є вказані на квитанції).
У разі виникнення будь-яких запитань звертайтеся за номером кол-центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» 0-800-50-16-20, який працює безкоштовно, цілодобово та без вихідних.

 Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» щиро вдячна споживачам за порозуміння!

Читайте на ГК:На Закарпатті у ще одного прикордонника виявили коронавірус
Читайте на ГК:З 1-го серпня буде відомо, в якій "зоні" карантинних обмежень опиниться Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатська версія: типи пасажирів в автобусі до Чехії (ВІДЕО)