1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 7 лютого 2020 для всіх знаків Зодіаку

07.02.2020 08:13 Суспільство Лайт

Тельці, нині вам варто готуватися до чергової зміни

Тельці, нині вам варто готуватися до чергової зміни

Овен

 

Сьогодні Овнам добре зайнятися своїм будинком або тимчасовим притулком. Навіть якщо ви зайняті, варто приділити час родинним зв'язкам, житловим і побутовим питанням. Сімейний борг може стати важливішим професійного. У мандрівників викличуть інтерес нюанси проживання в готелі або тонкощі організації привалу. Це відповідний момент для того, щоб оптимізувати житловий простір, видаливши з нього все зайве, інформує Ukr.Media.

 

Телець

 

Тельцям пора готуватися до чергової зміни. Багато Тельців відчують якесь передчуття або відмітять зміну настроїв, що витають у повітрі. День дає позитивне емоційне підживлення, але обстановка нестабільна. Вас може переслідувати сумнів, брак рішучості або схильність до прокрастинації. Зірки радять подумки окреслити коло ймовірних подій, але поки не робити нічого істотного.

 

Близнюки

 

Сьогодні Близнюкам краще скасувати активні дії і зайву метушню. Не варто поспішати з відкритою демонстрацією симпатії. Можливі дрібні удачі, наприклад, купівля останньої одиниці товару зі знижкою. Важливо триматися в рамках бюджету. Не забороняється спроба «зазирнути за горизонт» в надії передбачати майбутнє. Пам'ятайте, що зараз усі потрібні вам сюжети не можуть розвиватися швидко і можливі затримки.

 

Рак

 

Ракам краще присвятити день собі. Він хороший для відпочинку та м'якої терапії. Можливо відсторонення партнера, відсутність потрібних людей і умов. Якщо ви правильно вибрали місце і час, а також вірно зрозуміли свою роль в поточних подіях, то будете комфортно відчувати себе в заданих межах і отримаєте імунітет до нападів ззовні. В іншому випадку, можливе відчуття самотності або образи з-за обмежень.

 

Лев

 

Левам сьогодні невигідно прагнути на передній план і голосно заявляти про себе. Варто відкласти будь-які починання, особливо, ті які мають характер особистої презентації. Не найбільш відповідний момент для романтичної ініціативи. Якщо ви сугестивні або ослаблені, зірки радять зміцнювати внутрішній стрижень і займатися профілактикою прихованих хронічних недуг, остерігатися меланхолії, песимізму, іпохондрії.

 

Діва

 

Дівам не варто ігнорувати ознаки змін. Може назрівати любовна або творча криза, змінюватися режим у фінансових справах. Не виключені зміни в почуттях партнера (або в манері їх вираження). Важливо впевнитися у своїх головних життєвих принципах і уточнити генеральний план на майбутнє: в цьому випадку, ніякі локальні хитання не принесуть вам особливої шкоди і не зіб'ють вас з потрібного курсу.

 

Терези

 

Сьогодні зірки радять Терезам дотримуватися вичікувальної тактики, але не розслаблятися. Не виключено, що вже завтра доля усміхнеться вам і покличе в бій. Важливо триматися плану, дотримуватися професійного або сімейного обов'язку. Не варто знімати контроль за незавершеними дрібними справами, залишати без нагляду вихованців: недбалість створить приховане вогнище хаосу, може залишитися не вилікуваним захворювання.

 

Скорпіон

 

Сьогодні удача гарантована Скорпіонам лише в суворо окреслених рамках. Вам закономірно і неминуче «пощастить», якщо ви в точності будете дотримуватися запропонованих правил, зберігати вірність своїм моральним принципам або професійній етиці, є хорошим спеціалістом або на вас можна покластися в побутовій ситуації. Якщо хочете міцного положення на чужій території, достатньо не порушувати її законів.

 

Стрілець

 

Сьогодні зірки радять Стрільцям скрупульозно дотримуватися техніки безпеки і всюди діяти за правилом «береженого Бог береже». Не завадить виявити підвищену відповідальність у розпорядженні чужими і спільними ресурсами, наприклад, сімейним майном і спільними грошима. Будь-яку ініціативу рекомендується відкласти на день-другий. В цю добу для неї немає відповідних умов або потрібного настрою.

 

Козоріг

 

Козорогам сьогодні важливо витримати оптимальну дистанцію і в той же час, нею не зловживати. В іншому випадку, між вами і потрібними людьми виросте або поглибиться прірва. Промах у діалозі може незабаром позначитися на інших сферах, наприклад, подружньому спілкуванні або процесі викладання. Якщо ви не професійний парламентер або консультант, це не найбільш вдалий момент для «наведення мостів».

 

Водолій

 

Водоліям краще присвятити цей день рутині. Зірки радять займатися тим, що не вимагає від вас титанічних зусиль, узгоджується з поточним душевним тлом і настроєм. Не менш значущий стан вашого здоров'я: якщо самопочуття залишає бажати кращого, навряд чи є сенс випробовувати себе на міцність. Бажано дотримуватися службового режиму і домашнього розпорядку, слідувати лікарським рекомендаціям.

 

Риби

 

Для Риб це рівний день. Поряд з емоційністю і сугестивністю, він допомагає проявити спокій, терпіння, дисципліну, далекоглядність і організованість. Вдасться змиритися з обмеженням у якомусь важливому питанні, особливо якщо воно потрібне для майбутнього. Може стати об'єктивною необхідністю контроль за дітьми, відмова від надмірностей. Не варто витрачати гроші і поспішати з вибором: можна прогадати.

Читайте на ГК:Прихильник ідеї плоскої Землі загинув у саморобній ракеті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Коронавірус: Італія закрила на карантин 12 міст
Читайте на ГК:МВФ допустив найгірший сценарій через коронавірус