1. Новини Закарпаття
  2. >

Рятувальники допомагають закарпатцям ліквідовувати наслідки негоди (ФОТО)

05.02.2020 13:19 Суспільство

Несприятливі погодні умови, які супроводжувалися на Закарпатті значною кількістю опадів та сильним вітром, призвели до виникнення непередбачуваних ситуацій.

Несприятливі погодні умови, які супроводжувалися на Закарпатті значною кількістю
опадів та сильним вітром, призвели до виникнення непередбачуваних ситуацій.

Несприятливі погодні умови, які супроводжувалися на Закарпатті значною кількістю опадів та сильним вітром, призвели до виникнення непередбачуваних ситуацій.
Так, на території Іршавського району 04 лютого було знеструмлено 7 населених пунктів (4 залишилися повністю без світла, а три частково). На даний момент частково знеструмленою залишається м. Іршава. Зараз там працюють аварійні бригади енергетиків. Також у м. Свалява та в с. Кибляри Ужгородського району на автошляхи попадали дерева, а в с. Загорб на Великоберезнянщині дерево впало на сільськогосподарську споруду.
Рятувальні підрозділи ДСНС Закарпаття проводили відповідні аварійні роботи по розпилюванню деревини та очищенню територій.
Також впродовж минулої доби підрозділи ДСНС області надавали допомогу водіям в буксируванні 7 транспортних засобів, які не могли самостійно рухатися гірськими перевалами Воловецького та Рахівського районів.
А у двох дворогосподарствах, що в с. Стрипа Ужгородського району та на вул. Ів. Франка в Іршаві, рятувальники допомагали населенню відкачувати з підвалів грунтові води, інформували  в У ДСНС України у Закарпатській області.

 

Нагадаємо, Минулої доби на Закарпатті ліквідували пожежу одразу у чотирьох районах

Читайте на ГК:"Пливе кача по Тисині": неймовірне виконання від Мирослави Копинець (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Виноградівщини, Рахівщини та Ужгорода 23 лютого 2020 року
Читайте на ГК:В мисливських угіддях Закарпатської області триває облік чисельності диких тварин