1. Новини Закарпаття
  2. >

Колектори в Ужгороді намагались "викинути" пенсіонерку з квартири на вулицю без рішення суду, -соцмережі

30.01.2020 08:24 0 Суспільство

 

80-річну бабусю намагалися виселити із власної квартири без рішення суду.

Ситуацію у Мережі Фейсбук оприлюднив користувач Станіслав Шух

Справа в кредиті, який вже роками "завис" над оселею жінки, зазначив користувач оприлюдненого посту. Саме цей факт і поставив під удар власність пенсіонерки, а саме - квартиру, яка нібито за рішенням  судових інстанцій перейшла у власність Укрсоцбанк ПАО

Однак, залишити беззахисну жінку без даху над головою представники банку намагалися, не маючи навіть рішення суду та без участі представника Державної виконавчої служби Украïниякий би зміг організувати цей процес від повідно  із дотриманням норм закону, зазначив Станіслав Шух.

Натомість, десяток молодиків нічого кращого не вигадали, як організувати проникнення в оселю й заблокувати там бабусю, де-факто взявши її в заручники і навіть умудрилися відключити енергопостачання в помешканні (аби передування в полоні було більш "комфортним"). 


Адвокат пенсіонерки кілька разів викликав наряди Національної поліції України, але це не особливо налякало "представників банку". 

Згодом на місце прибула і наша невеличка компанія аби підтримати жертву банківського свавілля і її захисника. Обійшлось без сутичок, бо, перш за все, хотіли розібратися в ситуації на місці та вивчити всі обставини. 
Вже пізнього вечора у нас з'явилась достойна підтримка з числа небайдужих ужгородців і до завтрашнього дня конфлікт вдалось врегулювати - колектори покинули помешкання і передали бабусі ключі, адвокат отримав змогу принаймні побачити свою підзахисну (тривалий час йому в цьому відмовляли).
Очевидний факт порушення гарантованих прав людини, а це вже в сфері повноважень Офісу Омбудсмана України
Історія ще не завершена...
За потреби тут буде пост з написом SOS і прохання підтримки, тому сподіваюсь на громадську позицію ужгородців, коментував Станіслав Шух.

На фото транспорт, яким користуються приїжджі "банкіри".

Читайте на ГК:"Обмежувально-карантинні заходи": на Закарпатті від сьогодні патрулюватимуть військові, - Міноборони
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Виноградова, Тячівщини та Рахівщини 22 березня 2020 року
Читайте на ГК:Закарпатська Тячівщина – у сніговому полоні (ФОТО)

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах: