1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Перечинщині батьки морили дітей холодом та тримали у повній антисанітарії

22.01.2020 10:32 Суспільство

За наслідками проведеного сімейним лікарем медичного огляду малолітніх дітей було негайно спрямовано на лікування в дитяче відділення Перечинської РЛ.

За наслідками проведеного сімейним лікарем медичного огляду малолітніх дітей було негайно спрямовано на лікування в дитяче відділення Перечинської РЛ.

Службою у справах дітей Перечинської міської ради спільно з представниками соціальних служб, медичної установи, навчального закладу, в.о. старости, дільничим на підставі повідомлення щодо невиконання обов’язків батьками учнів Сімерської гімназії проведено комісійне обстеження умов проживання малолітніх дітей в селі Сімер,за результатами якого встановлено, що діти проживають в антисанітарних житлово-побутових умовах, які не відповідають їхнім індивідуальним потребам: відсутнє тепло, водопостачання, водовідведення, приміщення для приготування їжі.

Спільними зусиллями КЗ «Центр надання соціальних послуг», КНП «Перечинський центр первинної медико-санітарної допомоги», служби у справах дітей, Сімерської гімназії, в.о. старости с.Сімер, дітей було забезпечено необхідним одягом, взуттям, лікарськими засобами, харчуванням, організовано транспортування дітей до санаторію.

Нагадаємо, У Перечині поліцейському "влетіло" під час бійки

Читайте на ГК:Водограй Давір є одним із наймальовничіших водоспадів Закарпаття (ФОТО)
Читайте на ГК:Карантин у школах Перечинської ОТГ продовжили ще на тиждень
Читайте на ГК:Майже ураган спостерігали щойно мешканці Тур'я-Ремети (ФОТО)
Стрічка