1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Керівника Ужанського заповідника у Карпатах звільнили за незаконну вирубку. Нового на роботу не пускають працівники

20.01.2020 19:19 Суспільство ВАЖЛИВО

Працівники Ужанського національного парку не пускають на робоче місце нового голову після того, як Міністерство енергетики та захисту довкілля звільнило попереднього через завдання 2,3 млн грн збитків

Працівники Ужанського національного парку не пускають на робоче місце нового голову після того, як Міністерство енергетики та захисту довкілля звільнило попереднього через завдання 2,3 млн грн збитків

Про це повідомила прес-служба Міненерго.

«З 2016 по 2018 рік, коли директором парку був Віктор Биркович, Державною екологічною інспекцією України проведено три планові та шість позапланових перевірок, у результаті яких зафіксовано низку порушень на загальну суму 2 мільйони 319 тисяч 630 гривень збитків. Зокрема, було виявлено незатверджені ліміти вирубування дерев, незаконні суцільні рубки, незаліснення щойно вирубаних ділянок та невідповідність площ та контурів ділянок», — повідомили у Міненерго.

Там зазначають, контракт з Віктором Бирковичем через порушення закону продовжувати не стали та призначили нового керівника природного парку. Однак працівники заповідника не пускають його на робоче місце.

«Проте, працівники парку не допускають до робочого місця нового керівника Василя Пацканя, про що була складена відповідна заява у поліцію. Мінекоенерго буде вжито всіх необхідних заходів для забезпечення порядку в Ужанському національному парку та недопущення знищення довкілля та розкрадання природних ресурсів», — йдеться у повідомленні міністерства.

Там зазначають, що Ужанський природний парк — унікальний, адже це перший у світі заповідник, який розташований на кордонах трьох держав: України, Польщі та Словаччини. Крім цього, природжений парк внесено до переліку ЮНЕСКО через старовікові ліси та букові праліси, які там ростуть.

Нагадаємо, "Вода понесе?" У Рахові місцеві жителі продовжують скидати сміття у річку.

Читайте на ГК:Поліція Великоберезнянщини розшукала двох зниклих підлітків
Читайте на ГК:Увага, розшук: на Закарпатті два хлопчики втекли з дитячого будинку (ФОТО)
Читайте на ГК:Закинутитий тунель у Закарпатській Волосянці магнітом тягне туристів (ВІДЕО)
Стрічка