1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Найкращим червоним вином Закарпаття-2020 став "Цвайгельт" Олександра Ковача (ВІДЕО)

13.01.2020 14:01 0 Суспільство

Перші підсумки ювілейного, 25-го фестивалю «Червене вино» підбили у Мукачеві.

Цей фест є найстарішим тематичним заходом на Закарпатті, а туризмознавці називають його одним із найпотужніших та найвідоміших, інформує Uzh Inform.

На свято з’їжджаються найіменитіші винороби краю, а серед гостей – не тільки закарпатці, а й численні відвідувачі з різних куточків України та з-за кордону.

Тож, і перемогти у цьому конкурсі для виноробів – почесно, втім, вагомою є навіть сама участь у найвідомішому фестивалі вина .

У номінації «Найкраще червоне вино Закарпаття-2020» перемогу отримав ужгородський винороб Олександр Ковач. Переможний сонячний напій «Цвайгельт» зроблено з винограду, що вирощують на Берегівщині. І хоч цей сорт родом із Австрії, та і закарпатський клімат  прийшовся йому до вподоби.

Олександр КОВАЧ, винороб:

Конкурс був зі сліпою дегустацією по 10-бальній шкалі, був 81 взірець, ніхто не знав, де які винороби є (всі були під номерками). 5 членів дегустаційної комісії, один фахівець був із Угорщини. Рішення суттєво не відрізнялися, загальний бал був виведений чисто математично. У вівторок (14 січня) буде оголошено всі бали. І за системою градації буде викладено золоті медалі, а також срібні та бронзові. Буде багато цікавих сюрпризів.

Нагадаємо, Мукачево фестивалить: "Червене вино" у розпалі - ціни та програма (ФОТО)

Читайте на ГК:На Мукачівщині автомобіль впав з мосту в річку: жінка у важкому стані в лікарні (ФОТО)
Читайте на ГК:Міська влада Мукачева взяла під опіку двох дітей-сиріт
Читайте на ГК:"Хмільний" фестиваль у Мукачеві цьогоріч зібрав рекордну кількість туристів
Стрічка