1. Новини Закарпаття
  2. >

Працівниця РАГСу в Чернівцях погрожувала молодятам електрошокером

10.01.2020 15:04 Суспільство Лайт

Пара прийшла подати заяву в РАЦС, але заплатила в банку 90 копійок збору замість 85 копійок. Тоді співробітниця дістала електрошокер. Після резонансу в соцмережах жінку усунули з посади.

Пара прийшла подати заяву в РАЦС, але заплатила в банку 90 копійок збору замість 85 копійок. Тоді співробітниця дістала електрошокер. Після резонансу в соцмережах жінку усунули з посади.

У Чернівцях співробітниця РАГСу погрожувала електрошокером парі, яка прийшла подати заяву на вступ в шлюб. Про це з посиланням на Південно-Західне міжрегіональне управління Мін'юсту повідомляє УНІАН у п'ятницю, 10 січня.

Напередодні в соцмережах з'явилося відео, на якому жінка в ході суперечки з парою дістає електрошокер і включає його. Автор цього відео повідомив, що інцидент стався в Чернівецькому РАЦСі. Як з'ясувалося, на відео відображена начальниця РАЦСу Наталія Вишневська.

"Прийшовши подати заяву з усіма документами, нас принизили і обізвали неадекватами, викликали поліцію. Причина - оплата держмита в касі Ощадбанку в сумі 90 копійок замість 85 копійок. В касі Ощадбанку суму округлили згідно з постановою про вилучення дрібних монет. Начальниця не чула про це, і, коли ми доводили, що оплатили мито правильно, вона принесла шокер і застосувала його до нас, немов боячись, що її хтось чіпатиме", - розповів автор відеозапису.

Глава Південно-Західного міжрегіонального управління Мін'юсту Вікторія Васильчук заявила, що фігурантка відео вже усунена від посадових обов'язків, а за даним фактом почали службове розслідування.

"Моя реакція - вкрай негативна, ми починаємо службове розслідування. На час його проведення і дисциплінарного провадження Наталія Станіславівна буде усунена від роботи", - зазначила Васильчук.

Васильчук також сказала, що більше деталей цього інциденту їй невідомо, оскільки Вишневська ще повинна дати додаткові свідчення.

"Навіть в разі, коли громадяни не завжди чемно і стримано поводяться на прийомі у держслужбовців, обов'язком чиновника є спілкуватися з людьми таким чином, щоб не допустити конфліктних ситуацій", - підсумувала Васильчук.

Читайте на ГК:СБУ попередила замовне вбивство своєї співробітниці (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Курс долара виріс, а євро - впав: що відбувається
Читайте на ГК:На Буковині СБУ розкрила схему із завищення цін у міграційній службі
Стрічка