1. Новини Закарпаття
  2. >

Опитування: українці розповіли, де будуть зустрічати новий рік

30.12.2019 20:34 Суспільство

16,5% українців зустрінуть Новий рік у гостях.

16,5% українців зустрінуть Новий рік у гостях.

Більшість українців (67%) мають намір залишатися в новорічну ніч удома. Про це свідчить опитування, проведене фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова 13-18 грудня, передало "Інтерфакс-Україна".

Згідно з ним, ще 16,5% українців зустрінуть Новий рік у гостях, у друзів або родичів, 6,3% опитаних ще не вирішили, як проведуть новорічну ніч. 3,4% українців святкуватимуть на самоті, перед телевізором. Трохи менше - 2,6% опитаних - у публічному закладі.

0,6% респондентів проведуть новорічну ніч у подорожі по Україні і стільки ж - за кордоном. 0,5% опитаних сказали, що будуть у новорічну ніч "у колі інтернету". Інші варіанти відповідей назвали 0,4% українців.

Дослідження проводилося у всіх регіонах України, за винятком окупованого Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Опитано 2017 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, у Мукачеві відкрили монументальну композицію відомому режисеру Мілошу Форману.

Читайте на ГК:"COVID-19 може циркулювати кілька годин": як мінімізувати ризик зараження COVID-19 у замкнутих приміщеннях
Читайте на ГК:"Ще по 8 тисяч": Як будуть платити українцям за локдаун і чому місцева влада відмовляється, - Страна
Читайте на ГК:"Блокування активів та майна" : Зеленський оголосив про санкції проти "десятки" контрабандистів
загрузка...