1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. >

З Львівської митниці одним указом звільнили понад 200 чиновників

26.12.2019 23:50 Суспільство

Звільнення співробітників пройшли в рамках реформи ДФС. Замість Львівської митниці тепер з'явиться Галицька.

Звільнення співробітників пройшли в рамках реформи ДФС. Замість Львівської митниці тепер з'явиться Галицька.

У рамках реформи Державної фіскальної служби (ДФС) із Львівської митниці звільнили 213 її співробітників, щоб створити Галицьку митницю, йдеться в наказі № 666 від 21 грудня, який оприлюднив Zaxid.net

Під скорочення потрапили перший заступник начальника Львівської митниці Віталій Черкунов, заступники начальника - Олександр Марченко, Павло Македон, Ярослав Скоромний, начальник митного поста Краковець Станіслав Сциловський, начальник митного поста Угринів Ігор Гула і багато інших співробітників. Серед звільнених виявився і зять генерал-лейтенанта міліції Василя Пісного - Назар Ворожбит (начальник митного поста Львів-Поштовий) і його тесть Степан Ворожбит (начальник відділу митного поста Грушів). 

"Згідно з чинним законодавством, ми зобов'язані попередити працівників, які будуть звільнені у зв'язку з реорганізацією митниці. Протягом двох місяців керівництво Галицької митниці проаналізує їхню роботу і прийме остаточне рішення, чи брати їх на роботу в нову структуру", - прокоментували ситуацію в прес-службі Галицької митниці. 

Більшість працівників Львівської митниці вже прийняті на роботу в об'єднану Галицьку митницю, а 213 митників, яких звільнили окремим наказом - це менша частина колективу. До них у керівництва Галицької митниці є зауваження, тому їхню роботу проаналізують додатково. Значна частина із звільнених митників указом № 666 фігурували в скандальних ситуаціях, пов'язаних з корупцією. 

Читайте на ГК:Дельфіни у Трускавці відтепер офіційно "лікують" поранених воїнів (ФОТО)
Читайте на ГК:Пара нелегально перетнула кордон України заради Дня Валентина
Читайте на ГК:На Львівщині п'яний пацієнт побив жінку-фельдшера "швидкої" до струсу мозку
Стрічка