1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Словацький блогер задля рекорду затопив подвір’я будинку піною (ВІДЕО)

21.12.2019 13:50 0 Суспільство

Молоді люди провели експеримент, що викликає рясне виділення піни, яка затопила чималу площу двору. Експериментатори таким чином хотіли прославитися і встановити рекорд.

Блогер зі Словаччини Девід Добрик, який живе в Лос-Анджелесі, вирішив встановити світовий рекорд і заради цього затопив весь двір свого будинку піною, повідомив Кореспондент із посиланням на Dexerto.

Добрик разом з ученим Ніком Юхасом змішали 625 літрів перекису водню, 29 пляшок з миючим засобом і десятки пляшок з блакитним барвником.

Після цього "алхіміки" кинули в ємність із сумішшю каталізатор реакції калій. Піна швидко розрослася, в результаті вона затопила весь двір і піднялася вище за будинок.

Девід Добрик у відео зазначив, що він з партнером спробували встановити світовий рекорд із найбільшого вибуху в результаті такої реакції. Молоді люди провели дослід під назвою Слоняча зубна паста, який викликає таке рясне виділення піни.

Читайте на ГК:Сильний вітер і дощі наробили біди на півночі Словаччини: зруйновані дороги та повалені бетонні стовпи (ФОТО)
Читайте на ГК:У Словаччині госпіталізували прем'єра
Читайте на ГК:Оскароносний Хоакін Фенікс і його русинське коріння (ФОТО)