1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Берегові триває традиційний дводенний різдвяний ярмарок (ФОТО)

14.12.2019 18:10 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

 

У рамках заходу проводиться також конкурс кращих бетлегемівських колективів області.

Одним з перших вітав учасників дійства мер міста Золтан Бабяк.

“Період Адвенту – очікування пришестя Всевишнього. Це  – одне з найбільших християнських свят,- наголосив міський голова.-  Його характерною рисою є благодійність, дарування приємних хвилин ближнім. Цьому слугує і нинішній ярмарок.”

Присутніх тепло вітав також Генеральний консул Угорщини в Берегові Матяш Сіладі. Дипломатичне представництво теж бере активну участь в ярмарку, пропонуючи його відвідувачам популярні книги, сувеніри, національну символіку, кращі угорські страви і вина.

До слова, найліпші зразки власної продукції представили на різдвяний ярмарок такі знані винороби краю, як Петер Гусар, Руслан Орос, Ференц Пак та інші.

Реалізовувались також оригінальні різдвяні сувеніри, вироби народних умільців, новорічні прикраси.

Господарів та гостей міста здоровив і голова районної ради та Берегівського первинного осередку КМКС Йосип Шін. 

“Усі ми потребуємо почерпнути з минулого сили для гідного продовження майбутнього,- акцентував керівник району.- Нинішній період Адвенту – це час прощення й любові, мирного співжиття. Будьмо кращими в цей передноворічний час!”

Далі сценою заволоділи колективи бетлегемів з усіх куточків області. Їх виступи оцінювало спеціальне фахове журі. Перед аудиторією виступили 12 гуртів. Про переможців цього фейєричного дійства Голос Карпат повідомить пізніше.

А благодійники, серед яких Берегівська міська рада, консульство Угорщини в Берегові, винороби краю, міська соціальна кухня  пригощали відвідувачів смачною картоплею з ковбасою і перцем, м’ясною тушеною капустою, тістечками й вишуканими напоями, іншими делікатесами.

Різдвяний ярмарок триватиме і в неділю, 15 грудня. Організатори – обласний осередок КМКС та Закарпатська угорська туристична рада, запрошують на свято всіх бажаючих.

Нагадаємо, Районні депутати підтримали своїх міських колег щодо створення повіту з центром у Берегові.

Читайте на ГК:Берегівський фристайліст переміг на кубку Європи
Читайте на ГК:Угорське консульство в Берегові проводить День гарної прози
Читайте на ГК:У Берегові побувало подружжя доктора Чокої, який успішно здійснив операцію на сіамських близнюках
Цей матеріал також доступний на таких мовах: