1. Новини Закарпаття
  2. >

У супермаркеті Харкова ловили мавпу, що втекла із зоопарку (ВІДЕО)

12.12.2019 23:34 Суспільство Лайт

У Харкові в одному з магазинів мережі АТБ співробітникам довелося ловити мавпу, яка стрибала по конструкціях під стелею.

У Харкові в одному з магазинів мережі АТБ співробітникам довелося ловити мавпу, яка стрибала по конструкціях під стелею.

Відео в соцмережі виклали очевидці, також факт інциденту підтвердили в PR-відділі торгової мережі, передав "Укрінформ".

"Покупець зайшов з твариною в зал, і вона від нього втекла. Мабуть, тварина була налякана незнайомою обстановкою і такою кількістю людей. Оскільки зловити її відразу не вдалося, адміністрація магазину вирішила закрити зал і вивести покупців. Після цього за 20 хвилин мавпу спіймали і віддали чоловікові. І вже до нього питання - навіщо йти в магазин з твариною або чому хоча б не використати поводок?" - розповіли співробітники.

Пізніше з'ясувалося, що мавпа живе в контактному зоопарку, який розміщений на третьому поверсі того ж ТРЦ, на першому поверсі - супермаркет.

У зоопарку підтвердили, що тварина дійсно їхня, але ніхто її в магазин спеціально не водив.

"Вона втекла. Заходили співробітники, щоб прибрати приміщення, і вона вискочила в двері. А потім забігла в супермаркет, тому що були відчинені двері. З твариною все гаразд", - запевнили в зоопарку.

Читайте на ГК:Кавуни: чим небезпечна солодка ягода й що робити при отруєнні
Читайте на ГК:"Стара пісня про головне": МЗС України звинуватило посла Угорщини в неконструктивізмі
Читайте на ГК:"Долар по 29,5, ліквідація бебі-боксів і єдиний квиток на поїзд з літаком": що прийняв Кабмін, - Страна