1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Іштван Грежа: "Любитимемо Україну і тоді, коли вона цього не хоче" (ФОТО)

10.12.2019 14:14 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Цю фразу уповноважений міністра Угорського уряду, кординатор співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою та Закарпатською областями, проголосив два роки тому.

Цю фразу уповноважений міністра Угорського уряду, кординатор співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою та Закарпатською областями, проголосив два роки тому.

Нині він повторив її на традиційному сніданку з журналістами краю неподалік Берегова, де відповів на численні запитання працівників регіональних ЗМІ.

На зустрічі йшлося про угорсько-українські відносини на міждержавному рівні, стосунки нового керівництва області з Угорщиною, реалізовані програми щодо допомоги з боку сусідньої джержави нашій і сусіднім регіонам України, подальші перспективи співробітництва, відкриття нових пунктів перетину кордону тощо.

Йшла також мова про важливість зустрічі на найвищому рівні президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, утиски угорської меншини на Закарпатті, спроби її асиміляції і навпаки, чи станеться щось подібне з українською спільнотою в Угорщині.Порушувалось і ряд інших злободенних питань, зокрема про реалізацію на Україні рекомендацій Венеціанської комісії щодо освітнього і мовного законів і т.ін.

Детальніше про все це  – в наступному, більш розширеному матеріалі  Голосу Карпат.

Нагадаємо, Іштван Грежа назвав одну з причин виїзду закарпатських угорців за кордон

Читайте на ГК:Берегово готується до відкриття традиційного “Шкільного ярмарку” (ФОТО)
Читайте на ГК:Вуличний музика з Тернополя виступав на центральній площі Берегова
Читайте на ГК:Закарпатські рятувальники розчищають річку Боржава від сміттєвих заторів