1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Берегові на благодійному ярмарку збирали кошти для хворих дітей (+ФОТО)

04.12.2019 16:00 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Загалом при підрахунку в копилці виявилось 146 тисяч 56 гривень, 200 доларів та 13 тисяч 500 форинтів.

Акцію вже вдруге організовує греко-католицька громада міста за підтримки мерії та її структурних підрозділів, навчальних закладів Берегова, Закарпатського угорсь кого інституту, громадських активістів.

До проведення ярмарку долучилися також майже всі релігійні спільноти, що діють у місті.

Сьогодні кошти збирали на лікування трьох хворих хлопчиків – Дмитра Палька, Максима Безрученка та Нікіти Бубнова. Учні шкіл, професійного ліцею сфери послуг, медичного коледжу, Будинку дитячої творчості та інші підготували до ярмарку різноманітні різдвяні сувеніри, ялинкові прикраси, смаколики тощо і отримані з їх реалізації кошти здавали в загальну копилку, встановлену перед сценою. Під кінець принесли сюди й пожертви, які вносились у церквах міста, насамперед у православній, де акцію активно підтримали отці Емельян та Василь.

Тим часом багатокількісну публіку розважали художні колективи усіх без винятку навчальних закладів та відомі солісти міста.

Родзинкою благодійного ярмарку стали шотландські поні конюшні “ФНК” з виноградівського Пушкінова, власник якої Володимир Форос з помічниками катали діточок на маленьких конячках безкоштовно.

Учасників дійства тепло вітали благочинний місцевої греко-католицької церкви о.Віктор Сабов та мер Берегова Золтан Бабяк.

“У ці святкові дні кожному з нас варто повірити в чудо, в те, що Господь дарує кожному промінчик надії,- акцентував священик. – Згадаймо пророчі слова апостола Павла: “Ніколи не втомлюйтесь робити добро й воно повернеться до вас сторицею.”

Мер закликав присутніх не бути байдужими до чужої біди і ближніх. Міський голова побажав хворим діточкам, для яких організовували цей благодійний ярмарок, якнайшвидшого одужання і повернення в дружну сім’ю ровесників.

А зі сцени тим часом лунали різдвяні новорічні пісні, коломийки, виконувались запальні сучасні і граціозні бальні танці (студія “Гармонія”), оркестрові номери (Імре Голожої та Віктор Сабов) тощо.

Сам ярмарок “Разом подаруємо надію” почався з ходи музикантів дитячої школи мистецтв на чолі з її директором Іштваном Бобалем. Бадьора духова музика, гучний дріб барабанів одразу додали веселого настрою. Підбадьорили аудиторію і сто Миколаїв – переважно студентів медичного коледжу, які влаштували грандіозний флеш-моб. Сподобались публіці й милі “зелені дзвіночки” із ЗОШ № 6, “миколайчики” з ромської ЗОШ № 7, дзвінкоголоса “Лілея” з Будинку дитячої творчост (керівник Людмила Паламарчук), інші юні артисти.

Додали піднесення і молода солістка Анастасія Шимик, і вже відомі й популярні виконавці Аксенія Безик, Людмила Паламарчук, Олег Кузнєцов.

На завершення всі учасники дійства на чотирьох мовах – українській, угорській, англійській та німецькій, дарували аудиторії пісню “Тиха, святкова ніч”.

Упродовж всієї програми присутніх тримали в тонусі чарівні ведучі Марія Сабов та Микола Степа.

Загалом на благодійному ярмарку було зібрано 146 тисяч 56 гривнів, 200 доларів та 13 тисяч 500 форинтів. Кошти будеть передані родинам трьох хворих хлопчиків.

Нагадаємо, у переддень католицького Миколая в Берегові корчмарили (ФОТО)у переддень католицького Миколая в Берегові корчмарили (ФОТО)

Читайте на ГК:Скандал із "захистом нацменшин спільно з РФ": українське МЗС отримало роз'яснення від Угорщини
Читайте на ГК:У переддень католицького Миколая в Берегові корчмарили (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові урочисто відкрили новорічну ялинку (ФОТО)
Стрічка