1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

По той бік Карпат зустрілися консули, прикордонники та поліцейські Словаччини, Угорщини, України та ще ряду держав ЄС

04.12.2019 14:14 Суспільство

Про це повідомили у Відділі комунікацій із ЗМІ Адміністрації Держприкордонслужби України.

Про це повідомили у Відділі комунікацій із ЗМІ Адміністрації Держприкордонслужби України.

У Великих Мостах на Львівщині представники генеральних консульств та правоохоронних органів країн Європейського Союзу зустрілися з прикордонниками.

На запрошення начальника Західного регіонального управління Держприкордонслужби генерал-майора Віктора Бабюка до Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби приїхали: консули генеральних консульств Польщі - Томаш Коваль, Словаччини – Івана Мачайова-Репкова, Угорщини – Атілла Корош та Чехії – Ева Новотна, а також представники поліції Угорщини – бригадний генерал Йожеф Фаркаш та підполковник Йожеф Галл.

У форматі круглого столу дипломати обговорили з представниками Держприкордонслужби стан та шляхи покращення прикордонного співробітництва. Гостей ознайомили з основними пріоритетами прикордонно-представницької роботи. Їм презентували технічне оснащення, озброєння та методи роботи українських прикордонників.

Варто зазначити, що Держприкордонслужба не залишається поза інтеграційних процесів з Євросоюзом та всебічно розвиває регіональну співпрацю з нашими закордонними партнерами.

Через російську агресію з 2014 року підрозділи Держприкордонслужби змушені виконувати завдання не тільки з охорони, а й захисту державного кордону.  В результаті чого прикордонне відомство значно посилило співпрацю з колегами з країн Європейського Союзу.

Начальник Західного регіонального управління подякував присутнім за високий рівень співпраці та взаєморозуміння у питаннях міжнародного співробітництва та прикордонно-представницької діяльності між нашими країнами та прикордонними відомствами наших держав.

Нагадаємо, на кордоні в Ужгороді зустрілися прикордонники України та Словаччини (+ФОТО)

Читайте на ГК:Військовик-контрактник за купівлю та зберігання психотропів постане перед судом у Львові
Читайте на ГК:На Львівщині поліцейський на авто збив людину і втік
Читайте на ГК:Поліцейські на "байках" на своє перше патрулювання у Львові (ФОТО)