1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Встигнути до зими. У Сімерках та Зарічеві проклали новий асфальт (ФОТО)

04.12.2019 13:19 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

 

У двох селах Перечинської ОТГ – Сімерках та Зарічеві встигли із ремонтом вулиць до морозів.

На ремонт вулиць на два села обласним бюджетом було виділено майже 2 мільйони гривень. У деяких населених пунктах на Перечинщині дороги не ремонтувалися чи не кілька десятків років.

Але з утворенням об’єднаних територіальних громад, ситуація помітно покращилась. На разі, основні роботи із прокладання асфальту на вулицях населених пунктів Перечинської ОТГ – Сімерках та Зарічеві уже завершені.

–Встигли все до снігу. У Зарічеві зроблено 520 метрів дороги вулиці Суворова. У Сімерках відремонтовано частину центральної вулиці коштом обласного та місцевого бюджетів , – наголосив депутат Андрій Вишняк.

За словами очільника Перечинської ОТГ Івана Погоріляка, у Сімерках цьогоріч капітально відремонтовано близько 900 метрів центральної дороги, вартістю 2, 5 мілйьни гривень. Але за проектом, вартість виконання якого 30 мільйонів гривень, протяжність дороги Сімер - Сімерки становить 7,8 кілометрів.

–Що стосується Зарічева, то у цьому році тут проведено капітальний ремонт трьох вулиць: Суворова (1, 1 мільйон гривень), Горького (300 тисяч гривень) та Духновича (1 мільйон гривень), – констатує Іван Погоріляк.

Мирослава Головнич.

Нагадаємо, в Ужгороді провалився асфальт на відремонтованій частині Капушанської.

Читайте на ГК:На Закарпатті місцеві моржі відкривають купальний сезон в ополонці (ФОТО)
Читайте на ГК:Ретро-фото: Випасання буйволів 1930 рік (ФОТО)
Читайте на ГК:У Перечинській об’єднаній громаді відбулося перше засідання Молодіжної ради
Цей матеріал також доступний на таких мовах:
Стрічка