1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Берегові урочисто відкрили новорічну ялинку (ФОТО)

03.12.2019 18:23 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Дев’ятиметрову лісову красуню встановили на центральній площі міста ще кілька днів тому. Тоді ж прикрасили яскравими іграшками, обвили барвистими гірляндами.

Сьогодні ж відбулося урочисте відкриття новорічної царівни за участі   Снігуроньки, Діда Мороза, різних казкових персонажів. А ще перед тим у різних куточках Берегова лунали різдвяні мелодії у виконанні духового оркестру дитячої школи мистецтв. До слова, запальний марш учасники колективу подарували на день імені Ференцу Ракоці, бронзова статуя якого на коні нині прибула до Берегова. Її автори встановили нині монумент у міському парку Будапешт.

Ансамбль духових та ударних інструментів ДШМ вітав і малечу та дорослих біля новорічної ялинки. Саме під дріб барабанів на лісовій красуні запалали яскраві вогні. Радо зустріли присутні й традиційний святковий номер “Jingle Bells“ про новорічні дзвоники в інтерпретації музикантів.

Піснями на українській та угорській мовах вітав берегівчан зведений хор вихованців та викладачів школи мистецтв імені Золтана Кодая, а красуня Зима в особі Катерини Вохмінцевої дарувала присутім популярні мелодії. Піднесений настрій забезпечили учасникам дійства юні танцюристи “Мікулашики” під керівництвом Вікторії та Людвіга Бундашів.Насамкінець всі бажаючі сфотографувались із казковими героями.

Нагадаємо, в день свого імені до Берегова на коні "прибув" Ференц Ракоці.

Читайте на ГК:На Берегівщині ліси захоплює дивний австралійський гриб "Пальці Диявола" (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатку спіймали "на гарячому" за крадіжку із виробничого цеху
Читайте на ГК:На Закарпатті до 2022 року можуть відкрити ще п'ять пунктів пропуску до Євросоюзу
Цей матеріал також доступний на таких мовах: