1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові на благодійному концерті до Дня людей з особливими потребами зібрали 80 тисяч гривень

03.12.2019 17:54 Суспільство

Третього грудня у Виноградівському міському будинку культури відбувся традиційний благодійний концерт до Дня людей з особливими потребами.

Третього грудня у Виноградівському міському будинку культури відбувся традиційний благодійний концерт до Дня людей з особливими потребами.

Концерт організований Виноградівською районною державною адміністрацією за ініціативи та участі учнів та викладачів Неветленфолівської дитячої школи мистецтв, а також за підтримки Громадського благодійного фонду «Виноградів».

Цього року організаційним комітетом було прийнято рішення передати зібрані в рамках концерту кошти на лікування дворічного Адамчика (Ванічки) Явицького із села Велика Копаня, який страждає від дитячого церебрального паралічу та потребує дороговартісного лікування в Австрії.

Викладачі та учні Неветленфолівської дитячої школи подарували всім присутнім чудові враження від якісної концертної програми, а незаангажована лічильна комісія швидко впоралася з підрахунком зібраних коштів.

Для передачі конверту на сцену запросили маму маленького Ванічки Іванку. Саме вона отримала зібрані кошти та зі сцени подякувала всім організаторам, учасникам та небайдужим за те, що вони перейнялися горем їх сім'ї та внесли свій вклад в полегшення страждань її синочка, який теж був присутній на заході.

Разом організаторам вдалося зібрати 80 тисяч 800 гривень, повідомила Виноградівська РДА.

Нагадаємо, виноградівець виконав пісню про заробітки та велосипед.

Читайте на ГК:Підприємство Новітекс у Виноградові закривається на карантин (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Телефонні шахраї «торгують» лісом на Закарпатті
Читайте на ГК:На Виноградівщині зафіксували землетрус магнітудою 1,9 бала