1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Головний комунальник Ужгорода розповів про готовність міських служб до зими (ФОТО)

02.12.2019 18:43 Суспільство

Перший сніг в Ужгороді почали прибирати сьогодні із 6 години ранку.

Насамперед розчищали найбільш навантажені транспортом шляхи та вулиці з крутими підйомами/спусками, дороги біля лікарень, мости, автобусні маршрути, повідомив на брифінгу журналістам директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Володимир Бабидорич..

На послуги із зимового утримання доріг міста передбачено близько 6,3 млн. грн. Основні роботи з прибирання снігу проводить комунальне підприємство, яке виграло тендер – КШЕП, для цього є 12 засобів великої техніки та 4 малі – для робіт на пішохідних зонах, невеликих територіях. Якщо буде потреба, цю техніку також використовуватимуть на допомогу обласним службам для розчистки в’їздів в Ужгород.

За словами Володимира Івановича, протиожеледної суміші закуплено достатньо, минулого тижня її розклали містом уздовж доріг, біля переходів, у пішохідних зонах, біля автобусних зупинок.

Насамперед, із 6 ранку, у місті обслуговуються центральні вулиці, там, де найбільший транспортний потік, території біля лікарень, навчальних закладів, автобусні маршрути, мости, а невеликі вулиці – у другу чергу, після 10-11 години дня. Якщо будуть значні снігопади, вечірнє розчищення починатимуть після 23 години і у разі необхідності ще одне – з 3 години ночі.

Прилеглі до будинків території прибирають закріплені за ними обслуговувальні компанії, а всі орендарі, суборендарі, власники комерційних приміщень, установ повинні очищати території біля своїх будівель. Муніципальна варта, нагадав директор департаменту міського господарства, відслідковуватиме це, і на тих, хто не прибиратиме сніг, лід складатиме протоколи про адміністративне правопорушення і доведеться платити штрафи.

Протоколи про порушення правил дорожнього руху складатимуть і на водіїв, які залишають свої авто на узбіччях, особливо на ніч і тоді, коли працює снігоочисна техніка. Отже тим, через кого не буде змоги належно прибрати вулиці, теж доведеться сплатити штраф. Тому вкотре нагадуємо водіям: прибирайте машини з вулиць і територій, де проводять прибирання снігу із використанням техніки, інформує Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради.

Нагадаємо, водіїв на Закарпатті попередили про погіршення погоди

Читайте на ГК:В Ужгороді змінено розклад руху автобусів маршруту №24 (ГРАФІК)
Читайте на ГК:В Ужгороді пройшов семінар, присвячений можливостям українського бізнесу в ЄС
Читайте на ГК:Бібліографічний покажчик відомого літературознавця і письменника Василя Ґабора видали в Ужгороді (ФОТО)
Стрічка