1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Гроші забрала райрада: рух шкільних автобусів знову призупинений, - Виноградівська РДА

02.12.2019 17:19 Суспільство ВАЖЛИВО

Поки фінансові активи не повернуть управлінню освіти, молоді та спорту, відновити рух шкільних автобусів не вдасться, - говориться у повідомленні Виноградівської РДА.

Поки фінансові активи не повернуть управлінню освіти, молоді та спорту, відновити рух шкільних автобусів не вдасться, - говориться у повідомленні Виноградівської РДА.

На Виноградівщині знову призупиняється рух шкільних автобусів. У районній адміністрації наполягають, що причина - жовтневому рішенні Виноградівської районної ради. Згідно з ним, кошти, заплановані на покупку паливно-мастильних матералів для шкільних автобусів, були вилучені з рахунків управління освіти.

Нижче подаємо повний текст повідомлення Виноградівської РДА:

Шановні працівники закладів освіти, шановні батьки!

Звертаємо вашу увагу на те, що з другого грудня призупинено рух шкільних автобусів на території Виноградівського району.

Це вимушений крок, пов'язаний з неможливістю здійснити закупівлю паливно-мастильних матеріалів для забезпечення ними шкільних автобусів у грудні 2019 року.

Така ситуація ліквідаційною комісією управління освіти, молоді та спорту прогнозувалася ще у вересні. Тоді було прийнято рішення заощаджені на інших видатках кошти направити для закупівлі паливно-мастильних матеріалів на грудень.

Однак рішенням районної ради №812 від 23 жовтня 2019 року таку можливість було заблоковано. Коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів немає.

Поки керівництво і депутати районної ради не повернуть фінансові активи управлінню освіти, молоді та спорту, відновити рух шкільних автобусів не вдасться.

Раніше повідомлялося, що Управління освіти, молоді і спорту Виноградівської РДА проходить процес ліквідації. Разом з тим, усі функції по забезпеченню життєдіяльності відповідних галузей у таких випадках бере на себе ліквідаційна комісія, а по завершенні процесу ліквідації - новостворене управління чи відділ.

Нагадаємо, учні ЗОШ с.Довге потребують шкільний автобус, а жителі Виноградівщини – хороших доріг

Читайте на ГК:Екзотичний сад у «Закарпатській Чорногорії» (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Три месиджі від депутата Василя Кіша після земельної сесії (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Виноградівець став чемпіоном Європи з важкої атлетики (ВІДЕО)
загрузка...