1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

До уваги водіїв: в Ужгороді працює снігоприбиральна техніка

02.12.2019 10:00 Суспільство ВАЖЛИВО

Через погіршення погодних умов сьогодні зранку в Ужгороді працює снігоприбиральна техніка – 4 КДМ (комплексні дорожні машини), трактори, навантажувач.

За словами керівника КП «КШЕП» Івана Довбака, по всьому місту механізовано підсипають дороги протиожеледною сумішшю. Почали з автобусних маршрутів, транспортних кіл, мостів, пішохідних зон, набережних. Згодом працівники КШЕПу вручну розчищатимуть вулиці з високими (нестандартними) підйомами, такі як Цегольнянська, Кощицька, Верховинська, Олександра Духновича та інші, де не може працювати техніка.

На закріплених за ними територіях прибирають сніг облуговувальні компанії.

Міська рада вкотре настійливо просить водіїв: паркуйтеся за правилами дорожнього руху, не залишайте на ніч автівки на узбiччях, бо це перешкоджає роботi снiгоприбиральної техніки!

До водіїв та пішоходів також прохання бути максимально уважними та обережними на дорогах і неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Звертаємо увагу водіїв і на те, що потрібно замінити літні гумові шини на зимові: сьогодні на дорогах фіксували багато автівок на літній гумі, що у зимовий період дуже небезпечно, а крім того, теж ускладнює роботу снігоприбиральної техніки.

Нагадаємо, синоптики попереджають про налипання мокрого снігу, та ожеледицю на дорогах.

Читайте на ГК:В електричці "Ужок-Ужгород" юні роми розважали пасажирів своїм співом (ВІДЕО)
Читайте на ГК:До уваги закарпатців: синоптики попереджають про налипання мокрого снігу, та ожеледицю на дорогах
Читайте на ГК:"Золото, срібло і бронза": дзюдоїсти з Ужгорода здобули призові місця на Всеукраїнському турнірі у Києві (ФОТО)
Стрічка