1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Берегівщині відбулись навчання активістів громадських формувань з охорони правопорядку (ФОТО)

30.11.2019 15:05 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Вони проходили 29-30 листопада в берегівській Гечі.

Вони проходили 29-30 листопада в берегівській Гечі.

Згадані загони діють в багатьох населених пунктах Закарпаття, але на належному рівні - переважно в угоромовних. Бо працюють на засадах, що застосовуються в Угорщині, де ця робота здійснюються на високому професійному рівні, хоч і на громадських засадах.

Тепер в Угорщині зарєєстровано 62 тисячі членів таких добровільних підрозділів, 40 тисяч з них беруть активну участь в систематичному патрулюванні міст і сіл, прикордонних зон, охороні правопорядку під час проведення масових заходів тощо.

До слова, висококваліфіковані громадські формування з охорони правопорядку діють лише у трьох країнах Європи – Угорщині, Україні та Великобританії, частково в районі італійського Неаполя. Про це говорив на заняттях активістів згаданих формувань, що проходили 29-30 листопада в берегівській Гечі, голова Всеугорського об’єднання цивільної гвардії (ОРSZ)  доктор Андраш Туровш.

Про те, як реалізовуються дані функції на Закарпатті, вели мову керівник обласного ГО з охорони правопорядку, в минулому працівник правоохоронних органів, а тепер голова села Жнятино, Янош Орос та заступник начальника муніципальної поліції краю Вадим Ситало.

Учасників навчання вітав їх господар, сільський голова Гечі Андраш Мештер.

Протягом двох днів досвідом організації діяльності громадських формувань з охорони правопорyдку, їх взаємодії з іншими офіційними структурами в цій сфері, використання сучасних технічних засобів тощо ділились провідні угорські фахівці ОРSZ.

Сьогодні, в суботу, були підбиті підсумки навчання.

“Вони виявились надзвичайно корисними для наших активістів,- поділився з Голосом Карпат Андраш Мештер.- Почерпнули багато цінного з досвіду угорських колег. Не випадково знайомитись з їх діяльність приїздять делегації з усієї Європи. Намагатимемось успішно застосувати все почуте на практиці.”

Читайте на ГК:У Берегові юні фристайлісти стають на лижі вже у 5-річному віці (ФОТО)
Читайте на ГК:Посол Угорщини роз'яснив деталі перемовин про угорський район в Закарпатті
Читайте на ГК:16 серпня навколо Берегова замкнеться "Скульптурний шлях" (ФОТО)

Читайте на ГК:На Берегівщині ліси захоплює дивний австралійський гриб "Пальці Диявола" (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатку спіймали "на гарячому" за крадіжку із виробничого цеху
Читайте на ГК:На Закарпатті до 2022 року можуть відкрити ще п'ять пунктів пропуску до Євросоюзу