1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Виноградівщині, Мукачівщині та Ужгородщині вивчали правила безпечного харчування в освітніх установах (ФОТО)

30.11.2019 14:44 Суспільство

В області тривають семінари-навчання на дану тематику.

Семінари з освітянами проводять представники ГУ Держпродспоживслужби Закарпаття на виконання регіонального плану заходів щодо організації харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти краю.

Зокрема, низка таких семінарів на тему: «Ефективні процедури НАССР – практичні аспекти» пройшла днями на Ужгородщині, Мукачівщині та Виноградівщині.

Як  зауважувалося у ході їх проведення, на Закарпатті триває поетапний обов’язковий перехід закладів освіти, де надаються послуги з харчування дітям, на систему управління безпечністю харчових продуктів – НАССР. Посадовці ГУ Держпродспоживслужби, зокрема Ужгородського райуправління Павло Чернов, Мукачівського міськуправління Анатолій Окаєвич та Виноградівського райуправління Степан Барзул, роз’яснили учасникам семінарів головні завдання, які має на меті розв’язати система HACCP. У їх числі, насамперед, аналіз небезпек і проведення контролю за приготуванням страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів до моменту подачі готової страви.

Посадовці  ГУ Держпродспоживслужби Закарпаття наголошували, що запровадження нових вимог до організації харчування у школах дозволить знизити ризик виникнення небезпечних факторів, оскільки вимагатиме від операторів ринку дотримуватися гігієнічних вимог при виготовленні готової продукції на всіх етапах.


Нагадаємо, Ужгородським освітянам роз’яснили алгоритм дій з впровадження контролю за якістю і безпечністю харчових продуктів у школах (ФОТО)

Читайте на ГК:Роботодавець у Виноградові заплатить 125 тис грн штрафу за нелегальну роботу підлітка
Читайте на ГК:"Про бізнес в умовах війни". Журналістка з Виноградова бере участь у всеукраїнському проекті "Схеми в регіонах" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Сумнозвісне перехрестя: у Виноградові сталася аварія за участі двох автомобілів
Стрічка