1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Берегівчани отримали в дарунок лікарняні оглядові ліжка (ФОТО)

30.11.2019 13:21 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Їх передали на потреби районного медичного закладу меценати із благодійного фонду святого Пантелеймона греко-католицької служби допомоги “Карітас” (керівник о.Міклош Горонгозов).

Доброчинна місія відбулася за сприяння Генерального консульства Угорщини в Ужгороді та Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС).

“Ми пильно слідкуємо за впровадженням медичної реформи в області,- наголосив Міклош Горонгозов.- І намагаємось в міру можливостей сприяти цьому процесу, насамперед різноманітним сучасним устаткуванням.”

У розмові з кореспондентом "Голосу Карпат" священослужитель заявив, що фонд міг би завезти в регіон набагато більше різного обладнання і безкоштовно передати його лікувальним установам, але дорого обходиться його транспортування.

Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла говорив про те, що його країна намагається допомагати не лише закарпатським угорцям, а й мешканцям інших областей України. Приміром, нещодавно за активної участі дипломатичного відомства були оновлені соціальні об’єкти в населених пунктах Львівщини.

“Буквально днями, 5 грудня,  відкриваємо оновлений за кошти угорського уряду медичний заклад в с.Запсонь,- відмітив у своєму виступи віце-корнсул консульства Угорщини в Берегові Мігай Андраш Беке.- І така допомога продовжуватиметься й надалі.”

На церемонії виступив також мер Берегова Золтан Бабяк. Він підкреслив:

“Глибоко символічно, що подія відбувається в коридорі між двома корпусами лікарні “А” і “Б”, теж зведених з допомогою Угорщини. Проте, перший ще потребує добудови. Вірю, що уряди України та сусідньої держави докладуть максимум зусиль до того, аби через кілька років ці корпуси з’єдналися в єдине ціле і місто матиме ще сучасніший медичний заклад.”

Головний лікар комунального підприємства “Берегівська районна лікарня ім.Бертолона Ліннера” Іван Малеш щиро дякував гостям за отримані оглядові ліжка, три з яких обладнані електричним пультом управління.

“Вони будуть розподілені у хірургічне та приймальне відділення, а також у травмопункт,”- поділився з Голосом Карпат після церемонії керівник.

Нагадаємо, у Берегові волонтери розмалювали дитячу лікарню міста (ФОТО)

Читайте на ГК:Андрій Любка – в Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:Традиційна конференція греко-католиків відбулась у Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:Депутати міста над Верке просять про створення повіту з центром у Берегові (ФОТО)
Стрічка