1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Андрій Любка – в Берегові (ФОТО)

30.11.2019 11:39 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У рамках проведення на Закарпатті ІІІ Угорських літературних днів гостем студентів та викладачів ЗУІ був відомий поет, есеїст, прозаїк Андрій Любка.

На зустріч з ним прийшли переважно слухачі та педагоги українського відділення вишу. З біографією та творчістю літератора присутніх познайомила студентка факультету Еріка Вейнраух.

Вихідець з Виноградова, Андрій Любка народився у 1987 році. Свої твори почав публікувати з 2004-го. Закінчив українську філологію в УжНУ, потім навчався у Варшавському університеті. Лауреат багатьох літературних премій, останню – ім.Юрія Шевельова, отримав у 2017 році. Автор популярних збірок “Карбід”, “Кіллер”, “Саудед” та інших. Його твори перекладені на китайську, чеську, німецьку, англійську, голландську, литовську, македонську, португальську, польську, румунську, російську, сербську, словацьку та турецьку мови. Зараз Андрій проживає в Ужгороді.

Почесного гостя тепло вітала викладач ЗУІ Єлизавета Барань, яка відмітила вагомий вклад поета у розвиток багатонаціональної літератури краю.

Андрій Любка – вперше у ЗУІ. Він розповів про основні віхи своєї творчості, презентував кілька власних доробків, поділився враженнями від поїздок по країнах світу. Бував і в Будапешті, який йому дуже сподобався.

На завершення автор відповів на численні запитання аудиторії.Нагадаємо, письменник Андрій Любка розповів про мовний ландшафт Закарпаття

Читайте на ГК:Традиційна конференція греко-католиків відбулась у Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:Депутати міста над Верке просять про створення повіту з центром у Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:Область дала “добро” на створення ще однієї ОТГ на Берегівщині
Стрічка