1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Традиційна конференція греко-католиків відбулась у Берегові (ФОТО)

30.11.2019 10:17 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

На цей раз восьме наукове зібрання приймав Закарпатський угорський інститут. Обговорювали тему “Греко-католики і Ференц Ракоці”.

На цей раз восьме наукове зібрання приймав Закарпатський угорський інститут. Обговорювали тему “Греко-католики і Ференц Ракоці”.

Учасників щиро вітали декан Берегівського округу даної конфесії Ференц Демко та провідний консул Угорщини в Берегові Петер Ердеї. Обидва відмітили визначну роль ватажка повстання угорського народу проти австрійського гніту, його вклад у згуртування представників різних націй, які пліч-о-пліч билися під знаменами визвольної боротьби.

“Незабаром на закарпатців чекає визначна подія, - звернув увагу присутніх завідувач кафедри історії та суспільствознавства ЗУІ Дьєрдь Чотарі.- 17 грудня в Берегові відкриють пам’ятник Ференцу Ракоці на коні.”

Із програмою цілоденної наукової конференції аудиторію познайомив її головний організатор греко-католицький священик о.Іштван Мароші. Потім перед присутніми зі змістовними лекціями виступили як вітчизняні, так і закордонні науковці, громадські та релігійні діячі.Нагадаємо, на Закарпатті відзначили 30-річчя виходу греко-католицької церкви з підпілля (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Посол Угорщини висловився про "сепаратистський район" на Закарпатті
Читайте на ГК:16 серпня навколо Берегова замкнеться "Скульптурний шлях" (ФОТО)
Читайте на ГК:На Берегівщині ліси захоплює дивний австралійський гриб "Пальці Диявола" (ФОТО)