1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

«Різдвяна листівка з Ужгорода-2019»: на Закарпатті розпочинається святковий проект

29.11.2019 12:08 Суспільство

Власноруч підписана святкова листівка тішить, зігріває, залишає слід у серці і пам’яті.

Ужгородський прес-клуб спільно з друкарнею Print Line Studio продовжує «теплий» проект – мистецько-святкову акцію «Різдвяна листівка з Ужгорода», який ми успішно розпочали минулого року!

До участі запрошуються діти віком від 2 до 16 років та їхні батьки. З 29 листопада по 20 грудня надсилайте малюнки (якісні скани) з інформацією: ім’я дитини, вік, контакти батьків на e-mail: uzhgorod@cure.org.ua  та konkurs.printline@gmail.com  з поміткою Christmas card.

Голосуйте за роботи на сторінках Printlinestudio та Zaholovok.com.ua у соцмережі Facebook. Тема малюнків: Ужгород, зима, свята. 12 малюнків, які набрали найбільшу кількість «лайків», будуть надруковані у вигляді листівок і увійдуть у набір «Різдвяна листівка з Ужгорода». Автори робіт-переможців отримають смачний святковий приз, славу і, звісно, набори з 12-ти листівок з марками.

Набори різдвяних листівок можна буде придбати. Зібрані кошти використаємо для подарунків ужгородським дітлахам із сімей, які потребують нашої уваги більше, ніж інші. Намалюйте власну листівку! Зробіть зимові свята в Ужгороді теплими і радісними!

Нагадаємо, в Ужгороді розпочинається щорічна акція до Миколая «Письменник за прилавком».

Читайте на ГК:Пізній осінній урожай: в Ужгороді дозріває хурма (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді встановлять дорожні знаки на площі Петефі (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді проведуть день донора в УЖНУ
Стрічка