1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Господарський суд Закарпаття ухвалив позов Держекоінспекції про стягнення 18,617 тис. грн. збитків

28.11.2019 15:14 Суспільство

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було заявлено позов до Буштинського виробничого господарського розрахункового житлово-комунального підприємства про стягнення 18,617 тис. грн. збитків за порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів.

Нагадаємо, що Інспекцією у період з 27.04.2017 року по 05.05.2017 року було проведено позапланову перевірку Буштинського виробничого господарського розрахункового житлово-комунального підприємства, в ході якої було встановлено, що протягом перевірки підприємством здійснювався самовільний забір підземних вод, без дозволу на спеціальне водокористування, що є порушенням ст. 44 та 49 Водного кодексу України. У зв’язку  із цим державі було заподіяно збитків на суму 18,617 тис.грн.

Претензія для добровільної сплати збитків була виставлена Інспекцією ще у 2017 році. Так як суб’єкт господарювання у зазначений термін на це не відреагував, Державна екологічна інспекція у Закарпатській області заявила позов та направила його до Господарського суду у Закарпатській області. У 2019 році позов було задоволено. Згідно рішення суду збитки підлягають сплаті в повному обсязі.

Нагадаємо, з Перечинського лісгоспу через суд хочуть стягнути 820 тисяч гривень

Читайте на ГК:«Заспівай найріднішою»: у Мережі стартує патріотичний арт-моб до Дня Незалежності (ФОТО)
Читайте на ГК:Мешканці селища Дубове очікують на ремонт головної "траси"
Читайте на ГК:Закарпатський "бізнесмен" постане перед судом за замовлення вбивства жінки-свідка