1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Поліція Закарпаття перевіряє факти забруднення підприємством довкілля у Перечині

28.11.2019 12:52 Суспільство ВАЖЛИВО

Працівники поліції Закарпатської області відреагували на повідомлення мешканців Перечинського району щодо випадків забруднення місцевого каналу відходами лісохімічного комбінату.

У засобах масової інформації, на інтернет-сторінках місцевих сайтів, з`явилась інформація про те, що завод, який діє на території міста Перечин, скидає у місцевий потічок відходи. Люди стверджують, що нечистоти потрапляють у канал Домарадж, який впадає у річку Уж. Від цього поблизу потічка постійний сморід, а вода у каналі щодня змінює колір.

За вказаним фактом поліція розпочала перевірку. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.242 (Порушення правил охорони вод) Кримінального кодексу України. В рамках слідства правоохоронці перевірять факт забруднення поверхневих або підземних вод і чи вказане явище створює небезпеку для життя, здоров`я людей чи довкілля.

Поліція Закарпаття тримає на контролі усі справи, що стосуються злочинів проти довкілля та особливо ті випадки, які створюють загрозу здоров`ю чи життю мешканців краю, повідомив Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Нагадаємо, перша в Україні новорічна ялинка засяяла гірляндами на Закарпатті.

Читайте на ГК:На Перечинщині правоохоронці розслідують факт браконьєрства на червонокнижних жаб
Читайте на ГК:Тур’я-Ремета: новий туристичний маршрут, що діє у межах одного села (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Унікальній інженерній споруді на Перечинщині цьогоріч дадуть офіційне ім’я (ФОТО)
Стрічка