1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Поліція Закарпаття перевіряє факти забруднення підприємством довкілля у Перечині

28.11.2019 12:52 Суспільство ВАЖЛИВО

Працівники поліції Закарпатської області відреагували на повідомлення мешканців Перечинського району щодо випадків забруднення місцевого каналу відходами лісохімічного комбінату.

Працівники поліції Закарпатської області відреагували на повідомлення мешканців Перечинського району щодо випадків забруднення місцевого каналу відходами лісохімічного комбінату.

У засобах масової інформації, на інтернет-сторінках місцевих сайтів, з`явилась інформація про те, що завод, який діє на території міста Перечин, скидає у місцевий потічок відходи. Люди стверджують, що нечистоти потрапляють у канал Домарадж, який впадає у річку Уж. Від цього поблизу потічка постійний сморід, а вода у каналі щодня змінює колір.

За вказаним фактом поліція розпочала перевірку. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.242 (Порушення правил охорони вод) Кримінального кодексу України. В рамках слідства правоохоронці перевірять факт забруднення поверхневих або підземних вод і чи вказане явище створює небезпеку для життя, здоров`я людей чи довкілля.

Поліція Закарпаття тримає на контролі усі справи, що стосуються злочинів проти довкілля та особливо ті випадки, які створюють загрозу здоров`ю чи життю мешканців краю, повідомив Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Нагадаємо, перша в Україні новорічна ялинка засяяла гірляндами на Закарпатті.

Читайте на ГК:На Перечинщині прокуратура погодила підозру чоловіку, який напав на 12-річну дівчину на базі відпочинку
Читайте на ГК:Ягода на вагу золота: на Перечинщині вже дозріває ожина (ФОТО)
Читайте на ГК:В горах на Перечинщині заблукали сім громадян на автомобілях