1. Новини Закарпаття
  2. >

Більше половини українців не впевнені в завтрашньому дні - соцопитування

28.11.2019 09:10 Суспільство

При цьому майже три чверті українців вважають себе оптимістами. У більшості випадків люди називають головним джерелом оптимізму своє особисте життя і сім'ю.

При цьому майже три чверті українців вважають себе оптимістами. У більшості випадків люди називають головним джерелом оптимізму своє особисте життя і сім'ю.

У своєму завтрашньому дні впевнені 42% українців, тоді як 58% жителів країни - не відчувають впевненості в своєму майбутньому. Про це свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group за жовтень 2019 року, опубліковані в середу, 27 листопада. 

Майже три чверті українців (72%) вважають себе оптимістами, тоді як не відносить себе до таких кожен четвертий (24%). При цьому явно простежується тісний взаємозв'язок оптимізму та впевненості в завтрашньому дні: серед впевнених у своєму завтра оптимістами вважають себе дев'ять з десяти респондентів, тоді як серед тих, які впевнені у своєму майбутньому, таких трохи більше половини. 

У переважній більшості випадків джерелом оптимізму є особисте життя і сім'я (63%). Для кожного десятого - робота і професійна діяльність (10%), а також відносини з оточуючими і сусідами (8%). Лише кожен двадцятий українець наповнюється почуттям оптимізму насамперед завдяки загальній ситуації в країні або регіоні (4%). 

Опитування проводилося в період з 25 жовтня до 5 листопада 2019 року серед 2001 респондента по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод опитування - особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки - 2,2%.

Читайте на ГК:"Страшні наслідки". Чому Зеленський заговорив про другу хвилю коронавірусу, - Страна
Читайте на ГК:Коронавірус в Україні: Зеленський розповів про підготовку до другої хвилі епідемії
Читайте на ГК:Ще один пункт перетину українсько-румунського кордону відкриють на Дунаї