1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Берегові вручили матеріальну підтримку юним митцям

26.11.2019 14:18 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Підсумки конкурсу для вихованців дитячих шкіл мистецтв області оголосили в понеділок під час концерту в ЗУІ відомого угорського піаніста Норберта Каела.

Підсумки конкурсу для вихованців дитячих шкіл мистецтв області оголосили в понеділок під час концерту в ЗУІ відомого угорського піаніста Норберта Каела.

Загалом до журі поступило 298 заявок. Премії були визначені в сумі 1 тисяча гривень кожному.

Закарпатський угорський інститут разом із громадською організацією “Про культура Субкарпатіка” нинішнього року влаштували благодійний бал, на якому зібрали для конкурсантів 180 тисяч гривень. Але цього було достатньо лише для заохочення 180 учнів.

Тому керівництво вишу, Товариство угорських педагогів Закарпаття, благодійний фонд “Геніус” та ГО “Про культура Субкарпатіка” вирішили доповнити акумульовані на балу кошти і вручити премії всім 298 заявникам.

“Відрадно, що школи мистецтв краю останнім часом відвідують дедалі більше підлітків,- наголосила на церемонії ректор вишу Ілдика Орос.- Та не всім батькам вистачає коштів на оплату навчання. Тому й вирішили щорічно матеріально підтримувати сім’ї, діти яких виявили бажання займатися музикою, народною творчістю.”

А моральним стимулом до подальших успіхів на даному поприщі для вихованців ДШМ став захоплюючий концерт Норберта Каела.

Нагадаємо закарпатцям: угорські пенсіонери отримають пенсійні премії

Читайте на ГК:Берегово готується до відкриття традиційного “Шкільного ярмарку” (ФОТО)
Читайте на ГК:Вуличний музика з Тернополя виступав на центральній площі Берегова
Читайте на ГК:Закарпатські рятувальники розчищають річку Боржава від сміттєвих заторів