1. Новини Закарпаття
  2. >

Закрапатців цього року оштрафували на 3 000 000 гривень за крадіжки електрики

07.11.2019 18:53 Суспільство ВАЖЛИВО

Більше півтори тисячі фактів крадіжок електричної енергії, понад 2,6 млн грн наладених штрафів – саме такий результат роботи відповідних структурних підрозділів та юристів ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Так, за період із 1 січня по 1 листопада 2019 року працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго» виявили 1507 фактів крадіжок електричної енергії у побуті та 218 фактів у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Упродовж десяти місяців поточного року Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 2 млн 642 тис грн у побутовому секторі та понад 123 тис грн – у юридичному.

У товаристві застерігають – не варто красти електроенергію, бо це буде виявлено і в підсумку суттєво вдарить по кишені всієї сім'ї чи підприємства! Краще заощаджувати електроенергію, застосовувати сучасні технічні засоби для цього – встановлювати зонні прилади обліку, використовувати енергозберігаючі побутові прилади, перепланувати споживання на нічний час тощо, повідомила Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Нагадаємо, завтра половина Виноградова залишиться без водопостачання.

Читайте на ГК:Наркотики в банках: поліція Закарпаття розповіла подробиці затримання наркодилера
Читайте на ГК:На Закарпатті затримали наркоторговця з Дніпра з партією метамфетаміну
Читайте на ГК:За минулу добу закарпатські патрульні виявили вісім водіїв "під мухою"
Стрічка